هتل هایی با اتاق های ممنوعه - داستان این اتاق ها چیست؟ - قسمت ششم

هتل هایی با اتاق های ممنوعه - داستان این اتاق ها چیست؟ - قسمت ششم

برخی مردم در انتخاب هتل وسواس زیادی به خرج می دهند و دوست ندارند در هتل هایی با گذشته ی اسرار آمیز یا فاجعه بار اقامت کنند. برخی دیگر درست بر عکس به خاطر ماجراجویی و کنجکاوی مایل به پیدا کردن هتل هایی بدنام و پر حرف و حدیث هستند. اگر در زمره ی مسافران ماجراجو هستید بهتر است بدانید در برخی هتل ها هرگز اجازه ی اقامت در اتاق های خاصی را ندارید با 2Safar همراه باشید تا این هتل و اتاق های ممنوعه شان را بهتر بشناسید و داستان خاص هر هتل را بشنوید.

2safar

اتاق 18، هتل سنت جیمز، سیمارون، نیو مکزیکو

چیزی که سفر را برای بیشتر مردم جذاب می سازد تجربه ی زندگی فراتر از اتفاقات روزمره است. آن ها دوست دارند در فضاهای جدید حضور داشته باشند، مناظر متفاوتی را ببینند و با آدم های تازه ای ملاقات کنند. یکی از دلایلی که مردم ترجیح می دهند به جای هتل های معمولی در هتل های تاریخی اقامت کنند همین تجربه ی تفاوت ها می باشد. خارج شدن از روزمرگی چیزی است که مهمانان هتل سنت جیمز در شهر سیمارون به خوبی تجربه اش می کنند. ساختمان هتل بیش از 140 سال قدمت دارد و در قسمت تاریخی شهر قرار گرفته است. این هتل سابقاً یک باشگاه بیلیارد بود که بعد ها توسعه پیدا کرد و تبدیل به هتل شد. افراد مشهوری چون جسی جیمز، بوفالو بیل کودی، آنی اوکلی و زِین گری از مهمانان سابق این هتل جذاب بوده اند. از آن جا که ایالت نیو مکزیکو در مرز ایالات متحده و مکزیک واقع شده تاریخچه ی مرزی این منطقه را در خود حفظ کرده است و این تاریخچه در هتل سنت جیمز نمایان می شود.

2safar

با در نظر گرفتن این مقدمه، تصور کنید که اگر به جذابیت های چنین هتلی داستان های اسرار آمیز نیز اضافه شود چقدر کنجکاوی ماجراجویان را بر می انگیزد. در هتلی یا این تاریخچه و قدمت افراد زیادی در گذشته اند و کسی نمی داند روح بی قرار چند نفر از آن ها همچنان در فضای هتل حضور دارند. مشهور ترین داستان اسرار آمیز هتل مربوط به قمار بازی می شود که شبی در بازی پوکر این هتل را برنده می شود. سپس برای سپری کردن شب به اتاق 18 هتل می رود و همان شب در آنجا می میرد. این اتاق به قدری غیر عادی و ترسناک است که مسئولان هتل درب آن را تخته کرده اند و سال های سال است که هیچ بشری به آن اتاق پا نگذاشته است.

2safar

هتل ممنوعه، هتل اِوِرشاین کیز، ماهابالش، هند

در مورد اتاق ها و طبقه های ممنوعه در هتل ها شنیده بودیم اما هتلی که به طور کلی ممنوعه اعلام شده باشد سؤال بر انگیز است. این اتفاقی است که برای هتل مجلل اورشاین کیز رخ داده است. این هتل میزبان سفر های کاری و تفریحی مسافران عموماً ثروتمند بوده است و همه ی امکاناتش در سطح بالایی قرار داشته اند.

2safar

در دسامبر 2017 یک دی جی برای مهمانان هتل و به خصوص مهمان عالی رتبه شان رئیس سنای هند ، اوداو تاکرای، موسیقی پخش می کرد و صدای موسیقی خیلی بلند بود. بر اساس شایعاتی که شنیده شده رئیس سنا ناگهان به پلیس شکایت می کند. کسی دقیقاً نمی داند که شکایت به خاطر صدای بلند موسیقی بوده یا دلایل دیگری نیز داشته است. در هر صورت مأموران پلیس به هتل می آیند و شروع به بازرسی از هتل می کنند. در جریان این بازرسی آن ها متوجه می شوند 20 اتاق هتل به طور غیر قانونی و بدون موجز ساخته شده اند و دستور می دهند کل هتل تعطیل شود. هنوز بعد از گذشت یک سال ابهامات زیادی در مورد این ماجرا وجود دارد.