هتل هایی با اتاق های ممنوعه - داستان این اتاق ها چیست؟ - قسمت چهارم

هتل هایی با اتاق های ممنوعه - داستان این اتاق ها چیست؟ - قسمت چهارم

برخی مردم در انتخاب هتل وسواس زیادی به خرج می دهند و دوست ندارند در هتل هایی با گذشته ی اسرار آمیز یا فاجعه بار اقامت کنند. برخی دیگر درست بر عکس به خاطر ماجراجویی و کنجکاوی مایل به پیدا کردن هتل هایی بدنام و پر حرف و حدیث هستند. اگر در زمره ی مسافران ماجراجو هستید بهتر است بدانید در برخی هتل ها هرگز اجازه ی اقامت در اتاق های خاصی را ندارید با 2Safar همراه باشید تا این هتل و اتاق های ممنوعه شان را بهتر بشناسید و داستان خاص هر هتل را بشنوید.

2safar

ساختمان ممنوعه، هتل الکساندرا، لس آنجلس، کالیفرنیا

این هتل تاریخی زیبا گذشته ی تیره و تاری دارد. مدیریت هتل بارها عوض شده و حوادث زیادی در آن به وقوع پیوسته است. این هتل در زمان احداث آن در سال 1906 یک ساختمان هشت طبقه ی دوست داشتنی بود که به محبوبیت فراوانی دست یافت. در نتیجه یک ساختمان جدید در پشت هتل احداث گردید و به آن اضافه شد. صاحبان هتل در فاصله ی زمانی کوتاهی از یکدیگر در سال 1919 از دنیا رفتند و هتل به فروش رسید. در این هنگام بود بر سر زمین ساختمان جدیدی که به هتل اضافه شده بود اختلافات زیادی پیش آمد. ویلیام شیک، صاحب این زمین، با چسباندن ساختمان جدید به ساختمان قدیمی هتل از طریق یک راهرو مقصر اصلی این اختلافات قلمداد می شد. ساختمان جدید از راهپله و آسانسور ساختمان اصلی استفاده می کرد و از جای دیگری نمی شد به آن راه پیدا کرد. سر انجام در سال 1938 و با بالا گرفتن اختلافات و دشمنی ها راهرویی که محل اتصال دو ساختمان هتل بود بسته و دیوار کشی شد و در واقع ساختمان جدید هتل به طور کامل از دسترس خارج گردید.

2safar

ساختمان جدید در طول سال ها متروکه ماند و از آن جا که هیچ دری به دنیای بیرون نداشت به نظر می رسید زمان در آن منجمد شده است و این ساختمان در دهه های گذشته باقی مانده است. حتی شایعاتی مبنی بر تسخیر شدن این ساختمان توسط ارواح و وجود فعالیت های ماورایی در آن بر سر زبان ها است. بعد ها یک سرمایه گذار این ساختمان را خریداری کرد تا آن را تبدیل به آپارتمان مسکونی سازد اما این پروژه نیز به ثمر نرسید و ساختمان ممنوعه با ساکنان غیر زمینی آن همچنان در کنار ساختمان اصلی هتل خودنمایی می کند.

2safar

اتاق طبقه ی هشتم، هتل کرون متروپل، ملبورن، استرالیا

یکی دیگر از هتل های خوشنام و طراز اولی که ناخواسته قربانی یک جنایت شده است هتل کرون متروپل ملبورن است. این هتل کاملاً لوکس است و خدماتی عالی به مشتریان ویژه اش ارائه می دهد. همه چیز برای این هتل به مدت بیست و یک سال خوب پیش رفته بود تا اینکه در جولای 2015 جنازه ی دارت جان وب در اتاقی در طبقه ی هشتم هتل پیدا شد. این جنایت به قدری هولناک بود که این طبقه به سرعت بر روی مردم بسته شده و شماره ی اتاقی که جنایت در آن رخ داده بود هرگز به رسانه ها اعلام نشد. در واقع مسئولان هتل اشتباه خیلی دیگر از هتل هایی که در آن ها قتل یا حادثه ای مرگبار صورت گرفته بود مرتکب نشدند و با پنهان کردن شماره ی اتاق، مردم کنجکاو و ماجراجو را از این واقعه دور نگاه داشتند. بر اساس اخبار و گزارشات این اتاق همچنان بسته است و به نظر نمی رسد دیگر به مهمانان اجاره داده شود.

2safar