هتل هایی با اتاق های ممنوعه - داستان این اتاق ها چیست؟ - قسمت اول

هتل هایی با اتاق های ممنوعه- داستان این اتاق ها چیست؟ - قسمت اول

در برنامه ریزی سفر وقتی نوبت به انتخاب هتل می رسد کار دشوار و هیجان انگیزی پیش دارید. انتخاب هتلی که با هم با بودجه تان مطابقت داشته باشد و هم به لحاظ فضا، امکانات و هم محل قرار داشتن ایده آل شما باشد. در واقع انتخاب هتل مناسب گاهی آنقدر دشوار است که ترجیح می دهید آن را به طور کلی بر عهده ی آژانس مسافرتی خود بگذارید و خود آسوده باشید.

برخی مردم در انتخاب هتل وسواس زیادی به خرج می دهند و دوست ندارند در هتل هایی با گذشته ی اسرار آمیز یا فاجعه بار اقامت کنند. حتی اگر بشنوند جنایتی در نزدیکی هتل و نه دقیقاً در خود آن اتفاق افتاده است ترجیح می دهند به طور کلی از آن هتل صرف نظر کنند. برخی دیگر درست بر عکس به خاطر ماجراجویی و کنجکاوی مایل به پیدا کردن هتل هایی بدنام و پر حرف و حدیث هستند. شما درکدام یک از این گروه که قرار دارید؟ اگر در زمره ی مسافران ماجراجو هستید بهتر است بدانید در برخی هتل ها هرگز اجازه ی اقامت در اتاق های خاصی را ندارید. دلیل ممنوعه بودن اتاق ها متفاوت است. از شایعاتی در ارتباط با وجود ارواح خبیثه گرفته تا جنایتی هولناک و معمایی اسرار آمیز. با 2Safar همراه باشید تا این هتل و اتاق های ممنوعه شان را بهتر بشناسید و داستان خاص هر هتل را بشنوید.

2safar

اتاق 873، هتل بنف اسپرینگز، بنف، آلبرتا، کانادا

هتل بنف اسپرینگز یک هتل زیبای تاریخی است که در کوه های آلبرتا در کشور کانادا قرار دارد. از آن جا که این هتل در قلب پارک ملی بنف واقع شده هتلی محبوب و شلوغ است که به مدت 125 سال پذیرایی مهمانان مختلف بوده است.

2safar

با این حال در مورد این این هتل قدیمی و دوست داشتنی شایعات زیادی بر سر زبان ها است. برخی مردم معتقدند مهمانان این هتل بعضاً ناپدید شده اند و این هتل تسخیر شده می باشد. اما افراد منطقی تر که به ارواح اعتقادی ندارند به این شایعات توجه نمی کنند و همچنان به انتخاب این هتل برای تعطیلات خود ادامه می دهند.

یکی از مشهور ترین افسانه های این هتل به اتاق 873 مربوط می شود. مهمانانی که در این اتاق اقامت داشته اند گزارش کرده اند که نیمه شب صدای جیغ شنیده اند. پس از روشن کردن چراغ ها اگر چه هیچ کس در اتاق نبوده اما رد دست هایی بر روی آینه وجود داشته که خدمتکار اتاق موفق به پاک کردن آن ها نشده است.

2safar

شایعات در این باره طوری بالا گرفت که هتل سرانجام این اتاق را به طور کلی بست و دربش را از نظر ها پنهان ساخت. امروزه در طبقه ی هشتم هتل بنف اسپرینگز دیگر اتاقی به این نام وجود ندارد. همچنین کارکنان هتل اصلاً حاضر نیستند در این باره به سؤالات مهمانان کنجکاو پاسخ گویند. بنابراین اگر برای ماجراجویی تصمیم دارید در این هتل اقامت کنید تا از داستان ارواح سر در بیاورید، این را بدانید که چیز زیادی دستگیرتان نخواهد شد.

2safar