نکاتی که بهتر است قبل از سفر به برزیل بدانید - قسمت چهارم

نکاتی که بهتر است قبل از سفر به برزیل بدانید - قسمت چهارم

اگر می خواهید در مورد برزیل بیشتر بدانید یا برنامه ی سفر به این کشور جذاب را در آینده دارید خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم. این مقاله حاوی نکاتی است که می تواند برای شما آموزنده و الهام بخش باشد. با 2Safar همراه باشید.

برزیل خیلی بزرگ است، سعی نکنید در یک سفر کوتاه تمام نقاط دیدنی اش را ببینید.

به علت دوری و گرانی برزیل، اکثر توریست های علاقه مند فقط یک بار در طول زندگی شان به این کشور سفر می کنند. شاید به همین خاطر است که اغلب برنامه ریزی های سفر به این کشور فشرده و حتی گاهی خسته کننده است. اگر می خواهید لذت کاملی از سفر خود به این کشور ببرید، برنامه ریزی را به مدیران و برگزار کنندگان تور بسپارید. آن ها به خوبی می توانند با انتخاب اولویت ها سفر پر باری را به مدت چند هفته برایتان تدارک ببینند.

اگر خودتان مستقل تصمیم به سفر به این کشور دارید دو یا سه منطقه را انتخاب کرده و از آن ها بازدید کنید. اگر بخواهید در ظرف مدتی کوتاه تمام دیدنی های مفصل این کشور را ببینید تمام مدت در راه رفتن از شرق به غرب یا شمال به جنوب برزیل خواهید بود و در واقع لذت زیادی از سفر نخواهید برد.

2safar

در سفرهای داخلی در برزیل هواپیما اولویت اصلی است.

اگر علیرغم توصیه ی قسمت قبل تصمیم گرفتید در داخل برزیل به سیر و سیاحت بپردازید و از نقاط مختلفی دیدن کنید، بودجه ای را برای سفر های هوایی در نظر بگیرید و اتوبوس را از برنامه خارج کنید. اتوبوس در برزیل ارزان نیست و گاهی پرواز های دقیقه ی نودی هم قیمت با اتوبوس در می آید. ضمناً این کشور واقعاً وسیع است و حتی به بهانه ی دیدن جاده ها و مناظر طبیعی نیز وقت سفر خود را با اتوبوس سواری به هدر ندهید.

2safar

غذاهای خیابانی در برزیل فوق العاده هستند.

با غذا خوردن در رستوران های سطح بالا و گران قیمت در برزیل پول خود هدر ندهید. غذاهای خیابانی این کشور در آمریکای جنوبی مقام اول را به لحاظ خوشمزگی و کیفیت دارند. گوشت کبابی و ذرت معروف ترین غذای خیابانی برزیل است که کاملاً لذیذ می باشد. سایر غذاهای معروفی که شاید بخواهید امتحان کنید میگوی کبابی با سیر، تاپیوکا، کاسه ی آکای، بریگادریروس و کیبه ی سبزیجات هستند. البته این لیست پایان ناپذیر است و به طور کلی غذا خوردن در برزیل یک ماجراجویی هیجان انگیز محسوب می شود. خبر خوب دیگر اینکه این غذاها هم ارزان هستند و هم کالری بالایی ندارند و لازم نیست در طول سفر نگران چاق شدن باشید.

2safar

برزیل کشوری گران است.

در بودجه بندی سفر خود به برزیل گران بودن این کشور را لحاظ کنید. در کشور های آمریکای جنوبی برزیل گران ترین کشور محسوب می شود. پکیج تور برزیل نیز غالباً یکی از گران ترین پکیج های تور آژانس های مسافرتی است. این گرانی هم به علت طولانی بودن پرواز تا این کشور و هم هزینه های بالای اقامت در برزیل است. با این حال زمانی که تصمیم به سفر به برزیل گرفتید، بدانید از هزینه ای که کردید پشیمان نخواهید شد و یکی از بهترین سفر های زندگی تان را پیش رو خواهید داشت.

2safar