نوروز 96، تمرینی برای تبریز 2018 است

فرداد پرواز

19 اسفند 1395


جانشین معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نوروز 96 را تمرینی برای تبریز 2018 دانست.

به گزارش ایسنا، فرشاد رستمی در دوره توجیهی راهنمایان گردشگری استان برای آماده سازی، ویژه نوروز 96 با اعلام این مطلب افزود: باتوجه به فرا رسیدن ایام تعطیلات نوروز، راهنمایان مستقر در بناها و مجموعه های تاریخی می بایست برای ارائه خدمات بهینه به گردشگران آمادگی لازم را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: اهتمام ما ارائه خدماتی متفاوت برای میهمانان نوروز 96 است و راهنمایان گردشگری در ایجاد این تمایز نقش بسیار پر رنگی دارند، از راهنمایان گردشگری انتظار داریم با گشاده رویی و انجام مطالعات مستمر بتوانند برای مسافرانی که تبریز و استان آذربایجان شرقی را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده اند، میزبانی شایسته باشند.

رستمی تاکید کرد: در راستای توان و دانش افزایی راهنمایان دوره های آموزشی مختلفی در طول سال جاری برگزار شده است و نوروز 96 موقعیتی را فراهم می کند تا برآیند این آموزش ها از طرف گردشگران مورد ارزیابی قرار گیرد که از طریق تیم های ارزیابی عملکرد نظرات گردشگران مورد ارزیابی و پایش قرار خواهد گرفت که یکی از محورهای اصلی موضوع کیفیت ارائه خدمات توسط راهنمایان گردشگری است.

وی از راهنمایان به عنوان نوروزبانان بی نوروز یاد کرد و افزود: نوروز امسال در راستای اعتلای جایگاه گردشگری استان باید نوروزی متفاوت برای تبریز و استان باشد و میهمان نوازی و میهان پروری در تمام ابعاد در این استان نمود و ظهور یابد تا شروعی برای میزبانی، در سال 2018 باشد.


http://www.donyayesafar.com