نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن چین، Xiamen International Stone Fair

فرداد پرواز

شانزدهمین دوره ی نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن 1397 | 2019 Xiamen International Stone Fair به مدت 4 روز از 15 الی 18 اسفند 1397، 6 الی 9 مارس 2019 در شیامن چین برگزار می شود.


نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن 1397 | 2019 Xiamen International Stone Fair

نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن، Xiamen International Stone Fair یک نمایشگاه تجاری سالیانه برای صنعت و پردازش سنگ است. شانزدهمین دوره ی این نمایشگاه به مدت 4 روز از 15 الی 18 اسفند 1397، 6 الی 9 مارس 2019 در مرکز بین المللی کنفرانس و نمایشگاه شهر شیامن کشور چین برگزار می شود. نمایشگاه سنگ شیامن، با 2000 غرفه ی نمایشی از بیش از 50 کشور و 150/000 بازدید کننده از 155 کشور، یکی از تاثیر گذارترین نمایشگاه ها در صنعت ساخت و ساز است. فضای نمایشگاه در مجموع 180/000 متر مربع است. (حدود 2 میلیون فوت مربع).


غرفه داران نمایشگاه

تعداد زیادی از غرفه داران بین المللی آخرین محصولات، نوآوری ها و راه حل های طراحی خود را نشان می دهند که بستری مناسب برای ایجاد یا توسعه ی ارتباطات می باشد. بیش از نیمی از غرفه داران از چین، ترکیه، ایتالیا، برزیل، هند و مصر، نماینده ی بیش از نیمی از شرکت های بین المللی هستند.


بازدید کنندگان نمایشگاه

این نمایشگاه خصوصا برای واردکنندگان و تصمیم گیرندگان سنگ در صنعت ساخت و ساز مورد هدف قرار می گیرد. اکثریت بازدیدکنندگان از آسیا هستند و تقریبا یک سوم بازدیدکنندگان از آمریکای شمالی، اروپا و اقیانوسیه هستند. (طبق آمار سال 2016)


حوزه ی نمایشگاه

بلوک های خام: سنگ گرانیت، سنگ مرمر، سنگ آهک، سنگ ماسه، تخته سنگ، سنگ آتشفشانی، سنگ مصنوعی

محصولات سنگی: سنگ های کابینت کانترتاپ، مجسمه سازی، مبلمان، سنگ قبر، سنگ تزیینی لنداسکیپ، موزاییک

ماشین آلات و ابزار: معدن، پردازش، ابزار الماس، محصولات IT

حفاظت از سنگ: تراشنده، تمیز کننده، مراقبت کننده، اتصال دهنده، رنگ آمیزی

بخش صنایع: کالاها، کفپوش، ...

نمایشگاه های این بخش ها: نمایشگاه های تجاری برای کفپوش، نمایشگاه های تجاری برای مواد اولیه، ...

خدمات، مطبوعات تجاری و انجمن ها


محل برگزاری نمایشگاه

198# Huizhan Road, Siming District, Xiamen, China


شیامن و صنعت سنگ

شهر شیامن دارای بیش از 12/000 کارخانه های پردازش سنگ در مناطق همسایه اش می باشد. 15 درصد از حجم معاملات سنگ جهان، نتیجه مستقیم فعالیت صنایع سنگی محلی در شیامن است.