نشانه گروه SAS برای 50 هواپیمای A320neo با ایرباس

فرداد پرواز

22 فروردین ماه


گروه SAS یک سفارش قطعی برای 35 هواپیمای A320neo امضا کرده است، در حالی که حامل نیز 15 عدد A320neos اضافی از طرف شخص ثالث اجاره خواهد کرد. این تعهد جدید باعث خواهد شد که SAS به عنوان یک اپراتور ایرباس تبدیل شود، با استفاده از خانواده A320 با صرفه جویی در سوخت برای عملیات اصلی اروپا و همچنین خدمات داخلی گسترده اش در اسکاندیناوی. این جدید A320neos به هواپیمای ایرباس موجود در هواپیما از 56 هواپیما (هشت A340s، هشت A330s و 40 A320 هواپیماهای خانواده) پیوست. "فقط بیش از یک سال پیش، ما شروع به شروع به کار با نام تجاری جدید Airbus A320neos، و از آن زمان ما دریافت کرده اند پاسخ بسیار مثبت از مشتریان ما.

"من خوشحال هستم که از طریق این نظم می توانیم به بهبود و سرمایه گذاری در ارائه خدمات مشتری و به تبع آن آینده SAS ادامه دهیم.

"ما برای اولین بار یک ناوگان یک نوع و کارآمد نیز ایجاد می کنیم. ریکارد گوستافسون، مدیر اجرایی SAS، گفت: "سفارش 50 هواپیمای ایرباس A320neos به ما در دسترسی به کارآمد ترین هواپیما در بازار کمک می کند و ما را قادر می سازد تا کارایی عملیاتی بیشتری را بهبود بخشیم و همچنان کاهش انتشارات تاثیرگذار بر آب و هوامان را ادامه دهیم." انتخاب موتور توسط شرکت هواپیمایی در تاریخ بعد اعلام خواهد شد. SAS یک مشتری Airbus از سال 1980 بوده است. "ما با این تعهد تکرار توسط SAS افتخار می کنیم. "A320neo از ناوگان ایرباس موجود SAS، با بازده سوخت بی نظیر، کمترین هزینه های عملیاتی و اثرات زیست محیطی، افزوده خواهد شد. "این انتخاب عالی برای SAS است، برای جایگزینی هواپیمای قدیمی تر خود. اریک شولز، افسر ارشد تجاری، هواپیمایی تجاری ایرباس، گفت: "این به این معنا است که بیشتر مسافران SAS از بهترین آسایش در آسمان لذت خواهند برد."