فرداد پرواز

تور چین | پکن - شانگهای

Mahan Air
هتل
درجه هتل
خدمات
اتاق 2 تخته اتاق 1 تخته اتاق 3 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت موقعیت مکانی توضیحات
14800000 تومان 18500000 تومان 14800000 تومان 11700000 تومان 110900000 تومان 4 شب پکن - 4 شب شانگهای

STD ROOM

درجه هتل درجه هتل
خدمات

B.B

درجه هتل درجه هتل
خدمات

B.B

نرخ اتاق 2 تخته
14800000 تومان
نرخ اتاق 1 تخته
18500000 تومان
نرخ اتاق 3 تخته
14800000 تومان
کودک با تخت
11700000 تومان
کودک بدون تخت
110900000 تومان
توضیحات
STD ROOM
 • نام تور برنامه ریزی شده:تور چین | پکن - شانگهای,
  مدت اقامت:4 شب پکن + 4 شب شانگهای,
  تاریخ اعتبار:30 شهریور ماه,
  خدمات:صبحانه,بیمه مسافرتی,
  شروع قیمت ها از :14800000ریال,
  کشور مقصد:چین,
  شهر مقصد:پکن,شانگهای,
  خط هوایی:Mahan Air,
  برنامه سفر
  به شهر شانگهای خوش آمدید :
  به فرودگاه بین المللی شهر شانگهای میرسیم .

  روز اول : بعداز تحویل چمدان های مسافرتی نماینده 2 سفر در سالن ترانزیت منتظر دیدن شماست . بعداز جمع شدن گروه 2 سفر به سمت هتل در شهر شانگهای میرویم تا اتاق هایتان را تحویل بگیرید.

  روز دوم : طبق هماهنگی لیدر گروه با مسافرین عزیز برای دیدن جاذبه های بسایر زیبا و شگفت انگیز شهر شانگهای آماده میشویم . دیدنی های شانگهای کارخانه ابریشم ، برج مخابراتی ، موزه و باغ یو هستند . در آخر برای خرید و گشت به مرکز خرید هم میرویم .

  روز سوم : مسافرین عزیز، کل روز در اختیار خودتون هستید .

  روز چهارم : صبحانه میخوریم و با گروه فرداد پروزا برای حرکت به سمت شهر هانگزو آماده میشیم . ترانسفر بین شانگهای و هانگزو با اتوبوس انجام می شود و به محض رسیدن به شهر هانگزو نماینده فرداد پرواز شمارا به سمت هتل می برد و بعد از تحویل اتاق در اختیار خودتون هستید . ,

  به شهر هانگزو خوش آمدید :
  روز پنجم: اول وقت صبحانه می خوریم و برای تور شهری آماده میشویم، برای دیدن دریاچه و معبد میرویم . در آخر بعداز خورد ناهار به هتل برمیگردیم و باقی روز در اختیار خودتون هستید .

  روز ششم: صبحانه میخوریم و با گروه فرداد پرواز برای حرکت به سمت شهر پکن آماده میشیم و به سمت ایستگاه قطار می رویم . ترانسفر بین هانگزو و پکن با قطار سریع السیر انجام می شود که بسیار راحت و سریع هست و حتی هزینه آن از پرواز بیشترست ، و به محض رسیدن به شهر پکن نماینده فرداد پرواز شمارا به سمت هتل می برد و بعد از تحویل اتاق در اختیار خودتون هستید .,

  به شهر پکن خوش آمدید :
  روز هفتم : اول وقت صبحانه می خوریم و برای تور شهری آماده میشویم، برای دیدن کاخ تابستانی ، کارخانه مروارید ، میدان نیان آمن ،شهر ممنوعه ،مراسم چای و در آخر برای خرید به مرکز خرید میروریم . در این گشت برنامه ناهار هم برای مسافرین عزیز داریم .

  روز هشتم : بعداز خوردن صبحانه برای گشت شهری به سمت دیوار چین ، بازدید از میدان المپیک ، طب سنتی حرکت میکنیم . بعداز خورد ناهار هم برای گشت آخر و خرید به مرکز خرید میرویم . بعداز اتمام برنامه گشت به هتل برمیگردیم .

  روز نهم : مسافرین عزیز، کل روز در اختیار خودتون هستید .

  روز دهم : روز آخر سفر و زمان برگشت به ایران هست که بعداز صبحانه با گروه فرداد پرواز به سمت فرودگاه میریم .,

 • خدمات سفر چین را بدانید:
  بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ماهان ایر ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ،اخذ ویزای گروهی، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری ( پرواز داخلی )، لیدر فارسی ربان از تهران همراه با گروه ، بیمه مسافرتی ، 3 گشت شهری همراه با ناهار
  مدارک اخذ ویزا را برای سفر به چین آماده کنید:
  1- دو قطعه عکس ۶ در ۴ تمام رخ، زمینه سفید،‌ بدون عینک و با کیفیت. 2- اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار. 3- پر کردن فرم قرارداد. 4- نامه تمکن مالی لاتین برای هر نفر حداقل ۵ هزار دلار و به ازای هر روز 100 دلار در سربرگ بانک با مهر و امضا و شماره تماس بانک (به عنوان مثال برای ویزای 30 روز حداقل 8 هزار دلار مورد نیاز می باشد) (نکته: سرپرست خانواده می‌تواند به جای تمام اعضای خانواده خود تنها یک نامه تمکن ارائه نماید؛ بدین صورت که این نامه باید تمکن سرپرست خانواده را به ازای تمام اعضا نشان دهد.) 5- بلیط مسافر. 6-فرم اطلاعات مسافر مربوط به گروه فرداد پرواز. 7- بیمه مسافرتی.
  استاپ:
  1- نرخ کودک زیر 2 سال 2,100,000 تومان می باشد .
  2- به نفر سوم در اتاق همراهان سرویس اضافه تعلق می گیرد.
  3- در صورت افزایش نرخ ارز بیش از 5% مابه التفاوت در روز تسویه حساب بصورت ریالی اخذ خواهد شد.
  4- پرداخت 60% کل مبلغ تور هنگام رزرواسیون ضروریست و در غیر این صورت رزرو ارسالی تایید نخواهد شد.
  5- پرواز چارتر و هتل گارانتی بوده و غیرقابل استرداد و کنسلی و تغییر تاریخ میباشد.
  6- مسئولیت کنترل پاسپورت از بابت ممنوعیت خروج مسافر و تاریخ اعتبار آن بعهده آژانس همکار میباشد و آژانس فرداد پرواز مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.