میزبانی مسابقات بین المللی ورزشی موجب توسعه گردشگری استان می شود

فرداد پرواز

10 تیر 1396


میزبانی مسابقات بین المللی ورزشی، موجب توسعه گردشگری استان می شود.

استاندار اردبیل گفت: میزبانی مسابقات مهم ورزشی خصوصا در سطح بین المللی به توسعه گردشگری استان کمک خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی، وزارت کشور ؛استاندار اردبیل گفت: میزبانی مسابقات مهم ورزشی خصوصا در سطح بین المللی به توسعه گردشگری استان کمک خواهد کرد.

دکتر مجید خدابخش که در یازدهمین نشست با اساتید دانشگاه های استان با موضوع «توسعه گردشگری اردبیل» در دانشگاه محقق اردبیلی سخن می گفت افزود: در حال حاضر اردوی تیم ملی دختران زیر 16 سال در دریاچه گیلارلوی گرمی در حال برگزاری است که می تواند در معرفی و توسعه گردشگری شهرستان گرمی و استان موثر باشد.

استاندار اردبیل ضمن قدردانی از دانشگاه محقق اردبیلی به خاطر اسکان تیم مذکور اضافه کرد: تلاش می کنیم میزبان مسابقات قایقرانی سال 2019 در دریاچه شورابیل اردبیل باشیم.

وی ادامه داد: به دنبال برگزاری موفقیت آمیز مسابقات والیبال امیدهای آسیا در اردیبهشت امسال در اردبیل، مرداد ماه نیز مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان در استان ما برگزار می شود.

او با اشاره به دیدار اخیر خود با رئیس فدراسیون کشتی، اظهار کرد : در حال حاضر توانایی برگزاری مسابقات منطقه ای و جهانی کشتی را نیز در اردبیل داریم و پیرو رای زنی های انجام یافته ، امیدواریم این مهم در استان اتفاق بیافتد.


http://tnews.ir