مکان هایی باور نکردنی بر روی کره ی زمین

مکان هایی باور نکردنی بر روی کره ی زمین

اگر از مقصد های معمولی سفر خسته شده اید و به دنبال مکانی منحصر به فرد و بدیع هستید، ما در2Safar تعدادی از شگفت انگیز ترین مکان های دنیا را به شما معرفی می کنیم. شاید پیش از این تصور نمی کردید چنین مکان هایی تا این حد زیبا در دنیا وجود دارند. احتمال دارد در پایان مقاله به سرعت به سراغ پاسپورت خود بروید و با عجله به آژانس هواپیمایی خود مراجعه کنید!

1. سالار دو اویونی، بولیوی

این منطقه که بزرگ ترین فلات نمک در جهان است، در فصل زمستان به طور کامل یخ می بندد و در نتیجه تبدیل به آینه ای بسیار عظیم می شود که آسمان را در خود انعکاس می دهد. استخر هایی که بازمانده ی دریاچه ی تاریخی این منطقه هستند به افق گره می خورند و منظره ای که به وجود می آید به قدری زیبا و نفسگر است که گویی به این جهان تعلق ندارد و تصویری از بهشت است.

2safar

2. دریاچه ی شمالی باکال، روسیه

یکی دیگر از دریاچه های شگفت انگیز در جنوب سیبری قرار دارد و رنگ آبی بسیار زیبایش در جهان معروف است. در فصل زمستان این آبی دل انگیز به یخی فیروزه ای رنگ مبدل می شود. آرامش و زیبایی این مکان به قدری رؤیایی است که دوست دارید مدتی طولانی در این مکان بمانید. درجه ی هوا در ماه های دسامبر تا فوریه به -19 درجه می رسد و برای تماشای منظره ای که در عکس می بینید بهتر است در همین زمان به این نقطه سفر کنید تا یکی از جادویی ترین مکان های کره ی زمین را از نزدیک ببینید.

2safar

3. آبشارهای کانگ سی، لانگ پرابانگ، لائوس

این مکان مقصد محبوب توریست هایی است که با کوله پشتی سفر می کنند. شهر لانگ پرابانگ لائوس به شکل وسوسه انگیزی به آبشارهای بهشتی کانگ سی نزدیک است. آبشارها به قدری خوش رنگ و شفاف هستند که در نوع خود بی نظیر می باشند. شما با تماشای این آبشار ها مقاومت خود را از دست خواهید داد و به داخل آب خواهید پرید!

2safar

4. پارک ملی تورس دل پین، پاتاگونیا، شیلی

دوستداران کوهستان آند عاشق این پارک زیبا در دل کوه خواهند شد. برای سفر به این منطقه باید اهل کوهنوردی و پیاده روی باشید. یخ بندان زمستانی به زیبایی درخشنده ی مناظر این منطقه می افزاید و به همه چیز جلایی فوق العاده می بخشد. در این کوهستان با هر نفس عمیقی که می کشید حس می کنید چند سال جوان تر و شاداب تر شده اید.

2safar

5.چشمه ی گرند پریسماتیک، وومینگ، ایالات متحده

تصویری که می بینید زیبایی واقعی این مکان را به خوبی منعکس می کند. شما با سفر به این منطقه به دل رنگین کمان سفر می کنید و آب های رنگارنگی می بینید که شاید در هیچ نقطه ی دیگری از کره ی زمین به این شکل پیدا نکنید. پارک ملی یلو استون یکی از بی نظیر ترین و خارق العاده ترین پارک های جهان است و از دیدنی ترین نقاط ایالات متحده به شمار می رود.

2safar