موزه های شهر مسکو

موزه های شهر مسکو

شهر مسکو یکی از شهر هایی است که موزه های بسیاری را در خود جای داده و گردشگران در این شهر با موزه های مختلفی رو به رو خواهند بود. از این رو، می توان به موزه ویکتور واسنتسوف، موزه ی چراغ های شهر مسکو، موزه ی هنر های معاصر گاراژ، موزه ی ماشین آلات دوران شوروی و موزه ی معروف کیهان شناسی در شهر مسکو اشاره کرد که از جاذبه گردشگری این شهر به شمار می روند .

2safar

روند علاوه بر این موزه ها می توان موزه ی دولتی داروین،گالری گَری تاتینتسیان و موزه ی عروسک های منحصر به فرد در مسکو را نیز به شما معرفی کنیم.

2safar

موزه ی دولتی داروین

موزه ی داروین موزه ی حیات وحش مسکو به شمار می رود که مجموعه ی عظیمی از حیوانات را تشکیل می دهد، این موزه انواع مختلف حیوانات و جاندارن مختلف رادر معرض دید بازدید کنندگان قرار داده است و شما می توانید انواع جوندگان و خزداران را پشت شیشه های موزه ببینید.

2safar

این موزه از چندین طبقه تشکیل شده و هر کدام از این طبقات روند تکامل و جهش های جانداران مختلف را به نمایش می گذارد و بازدید کنندگان به طور ملموس جهش های تکاملی طبیعت و جانداران را خواهند دید.

2safar

در این موزه انواع دایناسور ها نیز به صورت ماکت به نمایش گذاشته شده است. اما آنچه گردش در این موزه را جذاب تر می کند، گردش بازدیدکنندگان و گردشگران در موزه با روند تکاملی گونه های مختلف است. در این موزه کودکان و دانش آموزان با انواع مختلف جانداران آشنا خواهند شد و بچه ها به همراه والدین خود دنیا را بهتر می شناشند و درک بهتری نسبت به جهان و زندگی در کره ی زمین خواهند داشت.

موزه عروسک های منحصر به فرد

این موزه بیشتر یک گالری و مجموعه شخصی است که توسط یکی از هنرمندان روس یولیا ویشنویسکایا جمع آوری شده و چندین هزار عروسک از قرن هجدهم تا به امروز ا را از قاره های مختلف گردآوری کرده است. علاوه بر عروسک ها در این مجموعه گردشگران و بازدید کنندگان مختلف با ابزار مختلف و لوازم جانبی آن آشنا خواهند شد.

2safar

گالری گَری تاتینتسیان

یکی از مکان جذاب گردشگران و بازدید کنندگان علاقه مند به هنر در مسکو گالری گری تاتینتسیان است، که هنرمندان می توانند از بازدید این مکان لذت ببرند. گریتاتینتسیان هنرمندی از والدین روسی متولد اما در دوران شوروی مجبور به مهاجرت به شوروی شد وی یکی از گالری داران معروف روسی به شمار می رود، که آثار مدرن را در گالری های خود در لندن، نیویورک و برلین به نمایش می گذارد. تاتینتسیان آثار هنرمندان شوروی ایلیا کاباکوف و ولامدیمیر نموخین را در سال 1989 در برلین به نمایش در آورد و این مکان می تواند بخشی از گردشگران و علاقه مندان هنر را به سوی خود جلب کند و تجربه ی لذت بخشی را خلق نماید.

2safar