موریس جزیره بهشتی

فرداد پرواز

فرداد تور


موریس جزیره بهشتی

موریس 2،000 کیلومتر (1200 مایل) از ساحل جنوب شرقی ، بین عرض جغرافیایی ° 58 و ° 31 جنوب و طول و عرض جغرافیایی 57 درجه و 18 درجه و 57 درجه و 5 درجه شرقی است. این 65 کیلومتر (40 مایل) طول و 45 کیلومتر (30 مایل) گسترده است. مساحت آن 1،864.8 کیلومتر مربع (720.0 sq mi) است. جزایر اقیانوس هند مجموعه ای بسیاری متنوع از کوچکترین مناطق و یکی از بزرگترین کشورهای جزیره (ماداگاسکار) (Madagascar)است.

فرداد تور

جزیره موریس از لحاظ زمین شناسی نسبتا جوان است که حدود 8 میلیون سال پیش توسط فعالیت آتشفشانی ایجاد شده است. موریس در قسمت جنوب غربی اقیانوس هند واقع در شمال تروپیک کوهستان قرار دارد.

فرداد تور

این جزیره توسط بیش از 150 کیلومتر (100 مایلی) سواحل شنی سفید احاطه شده است و دریاچه ها از دریای آزاد توسط سومین بزرگترین مرجان ها که جزیره را احاطه کرده اند محافظت می شوند. در نزدیکی ساحل موریس ، 49 جزیره گنجانده شده است که بعضی از آنها بعنوان ذخایر طبیعی برای گونه های در معرض خطر استفاده می شوند.

فرداد تور

این جزایر به دلیل فوران های آتشفشانی غول پیکر زیر آب هزاران کیلومتر به سمت شرق قاره آفریقا و ماداگاسکار رخ داده است. آنها دیگر از لحاظ آتشفشانی فعال نیستند و این نقطه اکنون در جزیره رونیون قرار دارد.

فرداد تور

در سال 1507، ملوانان پرتغالی غیرقانونی به جزیره آمدند و پایگاه مهمان را تاسیس کردند. Diogo Ferrandes Pereira، ناوبر دریایی پرتغالی، اولین اروپایی شناخته شده بود . او جزیره "Ilha do Cirne" را نام گذار ی کرد.