موراکا Muraka، اولین هتل لاکچری زیر آب در مالدیو

فرداد پرواز

موراکا Muraka، اولین هتل زیر آب در مالدیو، یک ویلای دو طبقه به همراه یک طبقه در 5 متری زیر آب با منظره ای بی نظیر از اقیانوس هند می باشد.


موراکا Muraka، متعلق به ریزورت لاکچری کنراد مالدیو

اولین هتل لاکچری زیر آب، موراکا Muraka، متعلق به ریزورت لاکچری کنراد مالدیو جزیره رانگالی The Conrad Maldives Rangali Island می باشد. موراکا که به معنی "مرجان" در زبان محلی مالدیو است به مهمانان اجازه می دهد در این ویلای دو طبقه، که طبقه اتاق خواب آن 5 متر (16.4 فوت) زیر سطح دریا قرار دارد، اقامتی به یاد ماندنی به همراه منظره ای بی نظیر از اقیانوس هند داشته باشند.

امکانات لاکچری موراکا شامل: یک باشگاه خصوصی، بار، استخر (Infinity Pool)، وان حمام رو به اقیانوس به همراه سرآشپز شخصی برای تمام وعده های غذایی و استفاده از یک قایق خصوصی می باشد.

موراکا توسط یک اسکله طولانی به ریزورت هیلتون، کنراد مالدیو جزیره رانگالی Hilton's Conrad Maldives Rangali Island resort و همچنین اولین رستوران زیر دریا Ithaa متصل است.


هزینه ی اقامت در هتل موراکا

موراکا در مجموع می تواند تا نه مهمان داشته باشد. هزینه ی اقامت در این هتل با شکوه بسیار بالاست، برای 4 شب اقامت، باید 200/000 دلار بپردازید.


فرآیند ساخت اولین هتل زیر آب، موراکا

فرآیند ساخت موراکا در نهایت احترام به محیط زیست با همکاری مهندسان MJ Murphy Ltd، شرکت نیوزیلندی متخصص در زمینه تکنولوژی آکواریوم انجام گرفته است، 5 متر (16.4 فوت) زیر سطح دریا قرار دارد و از آکریلیک ساخته شده، تمامی موارد در سنگاپور ایجاد شده و سپس با یک کشتی ویژه به مالدیو آورده شده و توسط پایه های بتونی به کف دریا متصل شده است تا در طول جزر و مدهای بلند محکم باشد.