مقصد گردشگري ايران براي نوروز مهيا مي شود

فرداد پرواز

9 دی 1395


به گزارش خبرنگارآريادفترمازندران درساري،مديرکل ميراث فرهنگي ,صنايع دستي و گردشگري مازندران افزود:مازندران همواره درساليان اخيرهمواره صدر سفرهاي نوروزي و اقامت گردشگران قرار داشته و مقصد ايرانيان در تعطيلات سال نو بوده است.

دلاور بزرگ نيا افزود:همه دستگاهها و مجموعه هاي عضو ستاد اجرايي خدمات سفر همچون سالهاي گذشته بايد زمينه حضور خاطره انگيز گردشگران را فراهم کنند تا شاهد نوروز متفاوت نسبت به سال گذشته باشيم.

وي افزود:شهرداران و دهياران بيشترين نقش را در زيبا سازي و چشم نوازي شهرها و روستاها ايفا مي کنند وپيشتاز خدمات نوروزي محسوب مي شوند.

بزرگ نيا افزود:ستاد اجرايي خدمات سفر مازندران در نوروز 96 هم با تلاش هزاران نفر از نيروهاي خدمات رسان ,تلاش خواهد کرد تا شرايط مطلوب سفر در استان فراهم شود.

وي اظهار داشت:ستاد هماهنگي خدمات سفر هماهنگ کننده دستگاههاي مجري در حوزه سفر است و سازمان ميراث فرهنگي هم يکي از اعضاي آن به شمار مي آيد.

وي با بيان اين که در زمان 20 روزه نوروز با حجم زيادي از سفرها روبرو مي شويم افزود:قصد داريم با همراهي اهالي فرهنگ و هنر، دستگاه‌هاي فرهنگي و شهرداري‌ها باورها و آئين‌هاي ناب و جذاب خود را در قالب هنرهاي تجسمي، نمايش و فيلم به نمايش بگذاريم تا گردشگران لحظات بانشاطي را در مازندران سپري کنند. بي‌شک برنامه‌هاي فرهنگي در زمينه جذب گردشگر و افزايش ماندگاري آنان در استان تاثير بسزايي خواهد داشت

وي گفت: علاقه مندان به ايرانگردي، مازندران را با نگاه سرزمين فرهنگ، تاريخ و طبيعت سحر انگيز ببينند و از آن بهره مند شوند.


http://tnews.ir