معروف ترین رستوران های زنجیره ای جهان - قسمت چهارم

معروف ترین رستوران های زنجیره ای جهان - قسمت چهارم

در این مقاله قصد داریم معروف ترین رستوران های فست فود زنجیره ای و غذاهایی که عرضه می کنند را به شما معرفی کنیم تا انتخاب رستوران در سفر های خارجی برایتان آسان تر و متنوع تر شود. با 2Safar همراه باشید و این مقاله ی خواندنی را از دست ندهید.

تاکو بل

معروف ترین رستوران زنجیره ای مکزیکی در دنیا تاکو بل است که حدود 5800 شعبه در نقاط مختلف دارد. همان طور که از اسم رستوران مشخص است این رستوران انواع تاکو و بوریتو را سرو می کند. تاکو نوعی غذای مکزیکی است که گوشت به همراه مخلفاتی چون برنج یا لوبیا و سالاد لای نان تورتیلا پیچیده می شود و از غذاهای محبوب و پر طرفدار در جهان است. در برخی نقاط مانند هند تاکو را به جای نان تورتیلا در سیب زمینی سرو می کنند.

2safar

ایپودو

اگر از خوردن همبرگر و مرغ سوخاری در سفر خسته شدید، سری به رستوران ژاپنی ایپودو بزنید و رامن سفارش دهید. رامن فست فود مورد علاقه ی ژاپنی ها محسوب می شود و نوعی سوپ همراه با نودل، گوشت و مخالفات است. ضمناً بد نیست با خوردن رامن استفاده از چاپ استیک را نیز تمرین کنید و یاد بگیرید.

2safar

چیزکیک فکتوری

اگر به جای فست فود های ارزان قیمت به دنبال رستوران های بین المللی بهتری هستید، می توانید چیزکیک فکتوری را انتخاب کنید. این کمپانی در آغاز برای پخش چیزکیک آغاز به کار کرد اما به زودی انواع غذاها مانند استیک، غذاهای دریایی و سالاد در منوی این رستوران قرار گرفتند. چیز کیک فکتوری که در جنوب کالیفرنیا متولد شده است راه خود را به تمام دنیا گشوده است. شما می توانید شعبه های این رستوران را در دبی، قطر، لبنان و نقاط دیگری از خاور میانه بیابید.

2safar

جولیبی

جولیبی یک فست فود فیلیپینی محبوب است که مرغ سخاری، همبرگر و اسپاگتی سرو می کند. این رستوران به نوعی مک دونالد شرق آسیا به شمار می رود و صاحب آن بزرگ ترین شخصیت تجاری شناخته شده در فیلیپین است . برای امتحان غذاهای این رستوران مجبور نیستید حتماً به فیلیپین سفر کنید. جولیبی دو هزار شعبه در نقاط مختلف دنیا دارد.

2safar

بوفالو وینگز

اگر عاشق مرغ سرخ شده و به خصوص بال مرغ هستید کمتر رستورانی در دنیا بال هایی به لذیذی بوفالو وینگز سرو می کند. این رستوران آمریکایی شعبه های مختلف در دنیا دارد و بلاخره در یکی از سفر هایتان به یکی از شعبه ها بر خواهید خورد. در این صورت فرصت امتحان مرغ سوخاری این رستوران را از دست ندهید.

2safar

استیک هوس

استیک هوس شاید با کیفیت ترین استیک دنیا را ارائه ندهد اما معروف ترین رستوران تخصصی استیک در جهان است که در 23 کشور دنیا 1200 شعبه دارد. این رستوران در اصل آمریکایی اما به سبک استرالیایی است.

2safar

باغ زیتون

برای دوستداران غذاهای ایتالیایی مانند پاستا، پیتزا و لازانیا پیشنهاد ویژه ای داریم. اگر تا کنون گذارتان به رستوران های زنجیره ای باغ زیتون نیفتاده است حتماً در یکی از سفر های آینده ی خود رفتن به این رستوران را در برنامه قرار دهید. این رستوران علاوه بر آمریکا در نقاط مختلفی از اروپا و آسیا و آمریکای جنوبی شعبه دارد. غذایی که ما توصیه می کنیم سفارش دهید پاستا آلفردوی معروف باغ زیتون است.

2safar