معروف ترین رستوران های زنجیره ای جهان - قسمت سوم

معروف ترین رستوران های زنجیره ای جهان - قسمت سوم

در این مقاله قصد داریم معروف ترین رستوران های فست فود زنجیره ای و غذاهایی که عرضه می کنند را به شما معرفی کنیم تا انتخاب رستوران در سفر های خارجی برایتان آسان تر و متنوع تر شود. با 2Safar همراه باشید و این مقاله ی خواندنی را از دست ندهید.

پیتزا هات

در پیتزا هات می توانید نان پیتزایتان را خودتان انتخاب کنید. شعبه های مختلف پیتزا هات گزینه های جذاب و خلاقانه ای به مشتری ارائه می دهند. مثلاً شعبه های این رستوران در مصر نان هایی شبیه تاج درست می کنند. در پاکستان روی خمیر پیتزا کباب سرو می کنند و خلاصه هر کشوری با توجه به غذاها و آداب محلی خود تغییری جالب در پیتزا می دهد.

2safar

ناندوز

ناندوز صاحب نمایندگی در 30 کشور مختلف دنیا است. مرغ سرخ شده ی ناندوز با سس مخصوص پیری پیری که روی منقل و آتش تهیه می شود طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد. در سفرهای خارجی حداقل یک بار این رستوران را امتحان کنید. پشیمان نمی شوید. پیشنهاد ما امتحان مرغ کبابی این رستوران با همان سس داغ پیری پیری است.

2safar

برگر کینگ

رقیب قدرتمند مک دونالد برگر کینگ است. به طور متوسط قیمت برگر کینگ از مک دونالد گران تر و البته کیفیت آن نیز بالا تر است. مردم معمولاً به اندازه ی کوچک همبرگر های این رستوران اعتراض می کنند. به جز همبرگر می توانید مرغ سرخ شده ی پیری پیری برگر کینگ را با سس سرکه ی قرمز امتحان کنید.

2safar

جیرافاس

جیرافاس که در سال 1981 تأسیس شده یک رستوران زنجیره ای برزیلی است که استیک، همبرگر و استروگانف سرو می کند. اگر چه این غذاها معمولاً در رده ی فست فود قرار نمی گیرند چون پخته شدن آن ها کمی بیشتر از سایر فست فود ها طول می کشد، اما این رستوران به عنوان فست فود شناخته می شود.

2safar

دانکین دونات

یکی از رستوران هایی که برای یک میان وعده ی جذاب پیشنهاد می دهیم دانکین دونات است. در شعبه های این رستوران در کشورهای مختلف محصولاتی تخصصی نیز سرو می شود. مثلاً در چین و ژاپن چای سبز مخصوص همراه با شیرینی موشی حلقه ای عرضه می گردد و در تایوان دونات های آناناسی سرو می گردد.

2safar

البیک

یک فست فود عربی محبوب که به خاطر سرویس دهی فوق العاده و غذاهای لذیذش معروف شده است البیک است. البیک در عربستان متولد شده اما با چنان سرعتی رشد کرده که محدودیت هایی برای گسترش آن وضع گردیده است. غذاهایی که این رستوران سرو می کند بیشتر جوجه و غذاهای دریایی است.

2safar

وِندیز

سومین فست فود همبرگری که بیشترین شعبه را در دنیا دارد بعد از مک دونالد و برگر کینگ وندیز است. محبوب ترین غذای این رستوران چیز برگر، چیلی و ساندویچ جوجه می باشد. مثل سایر رستوران های بین المللی، شعبه های وندیز نیز در کشور های مختلف برخی طعم ها و خوراکی های متناسب با فرهنگ و ذائقه ی کشور میزبان را در غذای سرو شده اعمال می کنند. مثلاً وندیز در آمریکای مرکزی حتماً خوراک لوبیا را جزء گزینه های جانبی غذا قرار می دهد.

2safar