معروف ترین رستوران های زنجیره ای جهان - قسمت اول

معروف ترین رستوران های زنجیره ای جهان - قسمت اول

یکی از بزرگ ترین لذت های سفر به کشور های مختلف امتحان غذاهای محلی و چشیدن طعم های جدید است. با این وجود ما همیشه شکر گذار وجود رستوران های زنجیره ای معروف هستیم چون برخی اوقات رفتن به رستوران های محلی به دلایل مختلف امکان پذیر نیست. در این مقاله قصد داریم معروف ترین رستوران های فست فود زنجیره ای و غذاهایی که عرضه می کنند را به شما معرفی کنیم تا انتخاب رستوران در سفر های خارجی برایتان آسان تر و متنوع تر شود. فراموش نکنید رستوران های زنجیره ای دنیا به مک دونالد و مرغ کنتاکی خلاصه نمی شوند. هر چند این آمریکایی ها بودند که رسم فست فود و همچنین این نوع رستوران های زنجیره ای را پایه گذاری کردند، اما امروزه فست فود های زنجیره ای آمریکایی رقبای بین المللی قدرتمندی پیدا کرده اند. با 2Safar همراه باشید و این مقاله ی خواندنی را از دست ندهید.

2safar

سابوِی

اگر عاشق ساندویچ هستید و در عین حال از نا سالم بودن غذاهای فست فود نگرانید سابوی می تواند گزینه ی امنی باشد. این رستوران با 33 هزار شعبه در کشور های مختلف مقام اول را در رستوران های زنجیره ای دارد و قیمت ساندویچ هایش مناسب و به صرفه است. شما تمام محتویات ساندویچتان را از نوع نان گرفته تا گوشت (رست بیف، استیک، انواع مرغ، ماهی تن، کالباس و...)، سبزیجات و سس خودتان انتخاب می کنید و در واقع سفارش دادن یک ساندویچ سابوی با مراحلی که دارد کاری هیجان انگیز است.

2safar

کوییک

اگر ترجیح می دهید به جای همبرگر های آمریکایی برند دیگری را امتحان کنید کوییک فرانسوی می تواند انتخاب مناسبی باشد. کوییک ساندویچ و همبرگر عرضه می کند. و منوی این رستوران به مک دونالد شبیه است. از آن جا که بیشتر شعبه های کوییک دولتی هستند شما تا حد زیادی می توانید از کیفیت آن آسوده خاطر باشید.

2safar

مک دونالد

خدا می داند که مک دونالد چند نفر را در سفر های خارجی از گرسنگی نجات داده است! به خصوص وقتی در یک کشور خارجی با غذاهای عجیب و غریب حضور دارید و نمی دانید چگونه خود را سیر کنید. در چنین شرایطی تابلوی بزرگ M مک دونالد مانند آبی در بیابان نقش منجی را برای شما ایفا می کند. مک دونالد با 32 هزار شعبه در همه جا هست و شما هیچ گاه از یک رستوران مک دونالد زیاد دور نیستید! اما در مورد کیفیت ساندویچ های این برند باید بگوییم وقتی گزینه ی دیگری ندارید زیاد سختگیر نباشید و به همین قناعت کنید. اما چنان چه فست فود زنجیره ای معروف دیگری در اطرافتان وجود دارد مک دونالد بهتر است انتخاب اولتان نباشد!

2safar

تله پیتزا

یکی از رستوران زنجیره ای اسپانیایی که در اروپا و آمریکای مرکزی طرفداران زیادی دارد تله پیتزا است که پیتزا و سالاد عرضه می کند. نخستین شعبه ی این رستوران در سال 1986 در مادرید گشوده شد و همان طور که از اسمش مشخص است به دلیوری پیتزا به خانه ها می پرداخت. در حال حاضر با گسترش اینترنت تله پیتزا بیش از آن که با تلفن سفارش بگیرد به صورت اینترنتی کار می کند. شاید وقتش رسیده است که نامش را نیز به ای پیتزا تغییر دهد.

2safar