معرفی چند مقصد ارزان و دیدنی

معرفی چند مقصد ارزان و دیدنی

نقاط زیبای فراوانی در دنیا وجود دارد که سفر به آن ها هزینه ی بالایی ندارد اما سرشار از شگفتی و زیبایی است. در این نقاط قیمت هتل، رستوران یا حمل و نقل شهری مناسب است. جاذبه های توریستی در دسترس هستند و سفر به آن ها از هر نظر به صرفه است. با 2Safar همراه شوید تا چند مقصد دیدنی و ارزان را به شما معرفی کنیم.

1. رومانی

بخارست رومانی از ارزان ترین پایتخت های اروپا است. شما با مبلغ کمی می توانید در این شهر اقامت کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید. مناظر شهر جذابیت خاصی دارند و خیابان های آن شکوه قرن ها و تغییرات ناشی از انقلاب ها را به تصویر می کشند. از قسمت باستانی شهر لیپسکانیLipscani گرفته تا بناهای کمونیستی مثل کاخ خیره کننده ی پارلمان. رومانی قطعا یکی از بهترین مقصد های ارزان برای سفر به اروپا است. هزینه ی غذا برای دو نفر در بخارست بیست یورو و هزینه ی تور پارلمان بخارست شش و نیم یورو است.

2safar

2. مالت

مالت کشوری کوچک در جنوب اروپا و در مرکز دریای مدیترانه است. این کشور از چندین جزیره تشکیل شده است و سواحل دلفریب و آثار باستانی با عظمتی دارد. در مالت می توانید با پنج یورو سوارکشتی شوید و به جزایر دیگر سفر کنید. قیمت غذا برای دو نفر چهل یورو و قیمت سفر با قایق برای بازدید از تالاب آبی و غارهای کامینوComino از هشت و نیم یورو شروع می شود.

2safar

3. جزایر قناری، اسپانیا

اسپانیا کشوری محبوب، پر جاذبه و ارزان است. شما می توانید مستقیماً به جزایر قناری پرواز کنید و در سواحل ماسپالوماسMaspalomas بدن خود را سرشار از ویتامین دی کنید! تپه های شنی این قسمت از مناطق حفاظت شده ی محیط زیست هستند، پس می توانید از تماشای پرنده ها لذت ببرید یا به دیدن دلفین ها در پارک پالمیتوسPalmitos بروید و البته از گردش در شن های زاهارا نیز غافل نشوید. زیبایی های جزایر قناری واقعا ارزش پولی که صرف می کنید را دارد.این منطقه با کوهستان و جنگل مفروش شده است. کوه و پارک ملی مونت تیدMount Teide در تنریف واقعا دیدنی است. می توانید در آن جا پیاده روی کرده یا با قیمتی پایین دوچرخه کرایه کنید. اگر به جای رستوران های توریستی در رستوران های محلی غذا بخورید، هزینه ی سفر به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. هزینه یغذا برای دو نفر به طور متوسط بیست و پنج دلار است.

2safar

4. مراکش

سفر به مراکش از سفر های ارزان محسوب می شود. شما با شبی شصت یورو امکان اقامت در یک هتل پنج ستاره را دارید. رباط پایتخت مراکش در ساحل دریا قرار دارد و دو دنیای متفاوت را به شما معرفی می کند. لذت گم شدن در پس کوچه هایی که بوی قلیان و چای نعناع می دهند همراه با لذت گردش در ساحلی که همان نزدیکی قرار گرفته است. قیمت یک خوراک کاری محلی فقط دو و نیم یورو است. سفر به این کشور آفریقایی براستی خاطره ای فراموش نشدنی خواهد بود.

2safar