معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت دوم

معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت دوم

در این مقاله به معرفی تعدادی از گران ترین و همچنین ارزان ترین هتل های دنیا می پردازیم. این هتل ها را از میان شهر ها و مناطق توریستی انتخاب کرده ایم که بتواند راهنمایی برای شما در سفر به این مناطق باشد. با هر میزان سطح مالی و بودجه ای که سفر می کنید، خواندن این مقاله می تواند کمک زیادی برای شما در انتخاب هتل مورد نظرتان باشد. با 2Safar همراه باشید.

ارزان ترین: هتل فروم بوتیک، زادار، کرواسی

این هتل در مرکز شهر زادار و در نزدیک تمام جاذبه های توریستی قرار دارد. بسیاری از ساختمان های تاریخی و دولتی در اطراف هتل هستند. ساختمان هتل از سال 1964 ساخته شده و معماری منحصر به فردی دارد. در واقع بیشتر شبیه به خانه است تا یک هتل. برخی مردم فکر می کنند این هتل یک هتل لوکس است اما قیمت خیلی مناسبی دارد و هزینه ی اقامت در آن فقط شبی 25 دلار است. امکانات هتل نیز به نسبت قیمت آن کاملاً خوب و مناسب می باشد.

2safar

گران ترین: هتل چهار فصل، نیویورک

اگر میلیونر هستید در هنگام انتخاب هتل در سفر هایتان هتل چهار فصل را در نظر بگیرید. هتل چهار فصل نیویورک در خیابان پنجاه و هفتم یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب می باشد. البته خیلی از مردم اقامت در این هتل را پول دور ریختن می دانند. پنت هوس هتل یکی از گران ترین سوییت های دنیا است اما به خاطر ویوی 360 درجه ای به شهر نیویورک به نوعی ارزش این گرانی را دارد.

2safar

ارزان ترین: هاستل کِیولند، سانتورینی، یونان

سانتورینی یکی از آن جا هایی است که اقامت در یک هتل متفاوت در آن توصیه می شود. هاستل کیولند شما را به تجربه ی زندگی نیاکانتان خواهد برد که در غار زندگی می کردند. شاید اقامت در غار چندان به نظرتان خوشایند نباشد، اما این هتل جذابیت خاصی دارد. کیولند قبلاً انبار شراب بوده است که بعداً به صورت هتل در آمده است. رنگ آمیزی هتل شادابی خاصی دارد و هزینه ی اقامت در آن نیز کاملاً ارزان و فقط شبی 20 دلار است.

2safar

گران ترین: هتل دو کریلون، پاریس، فرانسه

این هتل در انتهای خیابان معروف شانزه لیزه قرار دارد. دو کریلون قبلاً کاخ بوده است و می شود پیش بینی کرد اقامت در چنین هتلی چقدر گران است. در ازای این گرانی این هتل بهترین امکانات را در اختیار مهمانان خود می گذارد و شما در این هتل واقعاً احساس یک ملکه یا پادشاه را خواهید داشت. ویوی اتاق های هتل به خیابان شانزه لیزه است و همه چیز بسیار رؤیایی است.

2safar

ارزان ترین: هاستل های یوث، دریاچه ی تکاپو، نیوزلند

نیوزلند خود کشور گرانی است و اگر در هتل ارزان تری اقامت کنید بخشی از هزینه های بالای سفر شاید جبران شود. هاستل های یوث در کنار دریاچه ی تکاپو قرار دارد و پنجره های بزرگ اتاق ها به روی این دریاچه ی زیبا باز می شود. تماشای غروب و طلوع آفتاب در کنار این دریاچه معنای جدیدی به زندگی شما خواهد بخشید. با همه ی این زیبایی ها هزینه ی اقامت در هتل فقط شبی 20 دلار است که کاملاً به صرفه می باشد. البته اتاق های گران تر نیز در این هتل با امکانات بهتر وجود دارد.

2safar