معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت اول

معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت اول

به هر جای دنیا که سفر کنید نیاز به پناهگاهی دارید، چهار دیواری سقف داری که در آن با آرامش به استراحت بپردازید. این چهار دیواری معمولاً هتل است و اقامتگاه های دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. هتل ها خود انواع مختلفی دارند که شامل هتل های بزرگ با امکانات مفصل که resort نیز نامیده می شوند، هتل های معمولی، هتل های ارزان قیمت یا متل، مسافر خانه یا هاستل و کلبه می شوند. معمولاً مسافران دقت زیادی در انتخاب هتل می کنند زیرا در سفر به یک مقصد عالی نیز اگر هتل مناسب نباشد، بخش زیادی از لذت و آرامش سفر مختل می شود.

در این مقاله به معرفی تعدادی از گران ترین و همچنین ارزان ترین هتل های دنیا می پردازیم. این هتل ها را از میان شهر ها و مناطق توریستی انتخاب کرده ایم که بتواند راهنمایی برای شما در سفر به این مناطق باشد. با هر میزان سطح مالی و بودجه ای که سفر می کنید، خواندن این مقاله می تواند کمک زیادی برای شما در انتخاب هتل مورد نظرتان باشد. با 2Safar همراه باشید.

گران ترین: شماره 13، ماکائو، چین

هتل های نرمال خدماتی به مهمانان خود ارائه می دهند که اقامت در آن جا را برایشان خوشایند تر سازند. این امکانات شامل پذیرایی با اسنک در هنگام چک این، قرار دادن بطری آب رایگان در اتاق و غیره می شود. هتل شماره 13 در ماکائو داستان متفاوتی دارد. این هتل مهمانان خود را با رولز رویس از فرودگاه به هتل می آورد. هر اتاق آسانسور شخصی خود را دارد و سرویس 24 ساعته ی اتاق بهترین خدمات را به مهمانان ارائه می دهد. البته این همه تجملات ارزان نیست و هتل شماره 13 از گران ترین هتل های جهان است و مخصوص اقامت افراد میلیونر می باشد.

2safar

ارزان ترین: هتل اکولاج ترا خایا، کیپ شرقی، آفریقای جنوبی

اگر می خواهید از همه چیز دور باشید و چند روز سفر را به معنای واقعی استراحت کنید، این هتل برایتان مناسب است چون دور از شلوغی و تجمل شهری می باشد و آرامش خاصی دارد. وسایل راحتی شما در هتل مهیا است اما شما به آنتن دسترسی ندارید، بنابراین بهتر است اینترنت و وسایل الکترونیکی را چند روزی به فراموشی بسپارید. در ضمن با اینکه این هتل در یکی از کشور های گران دنیا قرار دارد، هزینه ی اقامت در آن فقط شبی 10 دلار است. بنابراین اقامت در این هتل هم برای جیب شما و هم اعصابتان مناسب خواهد بود!

2safar

گران ترین: هتل فینا، میامی، ایالات متحده

گروه هتل های لوکس فینا صاحب دو هتل هستند که یکی در فلوریدای ایالات متحده و دیگری در بوئینس آیرس آرژانتین است. این هتل ها حاصل تغییر مدل و باسازی هتل های قدیمی ساکسونی هستند و طراحان با صرف هزینه و سلیقه ی بسیار هتل هایی طراحی کرده اند که چه به لحاظ ویو و لوکیشن و چه امکانات بی همتا باشند. هزینه ی اقامت در هتل فینای فلوریدا حدود 2500 دلار است!

2safar