معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت چهارم

معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت چهارم

در این مقاله به معرفی تعدادی از گران ترین و همچنین ارزان ترین هتل های دنیا می پردازیم. این هتل ها را از میان شهر ها و مناطق توریستی انتخاب کرده ایم که بتواند راهنمایی برای شما در سفر به این مناطق باشد. با هر میزان سطح مالی و بودجه ای که سفر می کنید، خواندن این مقاله می تواند کمک زیادی برای شما در انتخاب هتل مورد نظرتان باشد. با 2Safar همراه باشید.

گران ترین: هتل لاکالا، جزیره ی Cast away، فیجی

این جزیره ی فیجی به جزیره ی ماه عسل معروف است زیرا فضایی بسیار رمانتیک دارد. در این جزیره گزینه های زیادی برای اقامت وجود دارد که یکی از آن ها هتل لاکالا است که فضای بهشتی اش همه ی نگاه را به خود خیره می سازد. این هتل یکی از بهترین هتل های جزیره ای در جهان محسوب می شود که به لحاظ لوکس بودن و امکانات رقبای زیادی ندارد.

در بازدید از این جزیره شما با فرهنگ و تاریخ کشور فیجی آشنا می شوید. همچنین دهکده ای که این هتل در آن اقامت دارد پر از تفریحات مختلف است، مثلاً اگر طرفدار گلف باشید در دهکده زمین گلف 18 سوراخی بسیار زیبایی وجود دارد که همه ی دوستداران گلف را شیفته ی خود می سازد.

2safar

ارزان ترین: جزیره ی لیزی بیچ، کوه رانگ ساملئون، کامبوج

اگر در آرزوی تعطیلات استوایی و اقامت در جزایر خصوصی هستید اما تصور می کنید چنین سفری خیلی گران در می آید، ما پیشنهاد ویژه ای برایتان داریم. خوشبختانه جاهایی چون کوه رانگ ساملئون کامبوج وجود دارند که ثابت کنند تفریح و خوش گذرانی فقط مخصوص ثروتمندان نیست. شما فقط با شبی 45 دلار می توانید در این جزیره اقامت کرده و تمام جزیره را در اختیار خود داشته باشید. گزینه های شما برای اقامت زیاد است مثلاً می توانیدکلبه ای درست لب آب کرایه کنید و تعطیلاتی بی نظیر داشته باشید.

2safar

گران ترین: هتل مارک، نیویورک

دوباره به شهر نیویورک بر می گردیم و یکی دیگر از گران ترین هتل های جهان را که در این شهر قرار دارد معرفی می کنیم. هتل مارک در خیابان بیست و پنجم شرقی منهتن قرار دارد. ساختمان این هتل که در سال 1927 ساخته شده قبلاً کاربرد دیگری داشته است اما در سال 2006 با کمک طراح معروف فرانسوی، ژاک گرانج این ساختمان بازسازی شده و تبدیل به یکی از شیک ترین هتل های کنونی جهان شده است. پنت هوس این هتل که یک سوییت پنج خوابه است یکی از گران ترین پنت هوس های ایالات متحده می باشد که هر شب اقامت در آن 80 هزار دلار هزینه دارد.

2safar

ارزان ترین: هتل ادیسه، کرواسی

یک جزیره ی کوچک در جنوب کرواسی قرار دارد که یکی از جالب توجه ترین هتل های جهان را در خود جای داده است. هتل ادیسه امتیازات فراوانی دارد که واقعاً به نسبت قیمتش جالب توجه است. اگرچه هزینه ی 140 دلاری اقامت در این هتل به اندازه ی سایر هتل هایی که معرفی کرده ایم ارزان نیست، اما اگر در نظر بگیرید که لوکیشن هتل فوق العاده است و چشم انداز بی نظیری که به دریای آدریاتیک دارد این قیمت به نظرتان مناسب خواهد رسید. ضمناً هتل درست در کنار پارک ملی ملیژه قرار دارد.

2safar