معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت پنجم

معرفی تعدادی از گران ترین و ارزان ترین هتل های دنیا - قسمت پنجم

در این مقاله به معرفی تعدادی از گران ترین و همچنین ارزان ترین هتل های دنیا می پردازیم. این هتل ها را از میان شهر ها و مناطق توریستی انتخاب کرده ایم که بتواند راهنمایی برای شما در سفر به این مناطق باشد. با هر میزان سطح مالی و بودجه ای که سفر می کنید، خواندن این مقاله می تواند کمک زیادی برای شما در انتخاب هتل مورد نظرتان باشد. با 2Safar همراه باشید.

گران ترین: کاخ راج، جیپور، هند

کاخ راج با کلمات زیادی توصیف می شود: با شکوه، عظیم، مجلل، لوکس و این لیست ادامه دارد. شما در این هتل تجمل به سبک هندی را در بالا ترین سطح آن تجربه خواهید کرد. جذابیت هتل به همین سبک و فرهنگ هندی حاکم بر آن است.

2safar

مراسم زیادی در هتل برگزار می گردد و از این نظر کاخ راج انتخاب اول ثروتمندان طراز اول جیپور و هند برای برگزاری مراسم و مناسبت ها می باشد. اقامت در سوییت پرزیدنتال این هتل برای هر شب 50 هزار دلار است که یکی از گران ترین های دنیا به شمار می رود.

2safar

ارزان ترین: هتل هرکولشف، ریبک، اتریش

اگر خواهان اقامت در خانه ای شبیه قصه های پریان هستید این هتل مناسب است. این هتل افسانه ای در شهر ریبک اتریش قر ار دارد و مردم برای اقامت در آن هم که شده به این شهر سفر می کنند تا خاطرات زیبایی خلق کنند. هتل بر فراز یک کوه کوچک قرار گرفته و با خانه های کوچک تری احاطه شده است. چشم انداز هتل و اطراف آن از آن جاهایی است که اگر تصادفاً ببینید دوست دارید حتماً توقف کرده و عکسی آن جا بیندازید. حس می کنید در یک شهر کوچک و سرشار از آرامش حضور دارید و همه چیز در دورانی تعلق دارد که جهان به اندازه ی امروز نا آرام و متشنج نبوده است. نکته ی جالب در مورد این هتل هزینه ی ارزان اقامت در آن است که فقط شبی 45 دلار است. چنین مبلغی برای هتلی به این زیبایی آن هم در اتریش واقعاً خوب و به صرفه است.

2safar

گران ترین: هتل سلطنتی منصور، مراکش

مراکش را بیشتر مردم به خاطر فیلم کازابلانکا آن را می شناسند. در این فیلم مراکش کشوری جذاب است که خیلی از توریست ها ترغیب می شوند به آن سفر کرده و حال و هوای آن را تجربه کنند. اگر نگاهی به شهر های مراکش بیندازید شهر مراکش توجهتان را جلب می کند.

2safar

در این شهر هتل سلطنتی منصور چون جواهری می درخشد. داخل هتل مانند کاخ است و امکانات فوق العاده ای دارد. مثلاً هر اتاق به استخر، پاسیو وتراس پشت بام اختصاصی مجهز است.

2safar

ارزان ترین: هتل اگریتوریسامو، وال دی بوچیو، ایتالیا

وال دی بوچیو یک دهکده ی کوچک ایتالیایی است. از آن جاهایی که اکثر مردم تجسم آرامش می دانند. اگر دوست دارید در فضایی شبیه فیلم های قدیمی مدتی اقامت داشته باشید و از دنیا برای یک هفته مرخصی بگیرید، دنبال هیچ جای دیگری جز این هتل نگردید. این هتل نزدیک شهر پروجیا قرار دارد وشبیه یک خانه ی روستایی قدیمی با آجر های بزرگ است. تعداد اتاق های هتل معدود است و به همین خاطر افرادی که در هتل اقامت می کنند معمولاً با هم آشنا می شوند. هتل فضای بیرونی بسیار دلپذیری نیز دارد که با یک نگاه عاشقش می شوید. هزینه ی اقامت در این هتل دوست داشتنی مناسب و برای سه نفر شبی 100 دلار است.

2safar