معرفی بهترین رستوران های دبی - قسمت سوم

معرفی بهترین رستوران های دبی - قسمت سوم

دبی شهری ثروتمند است و سر آشپزهای معروف را به خد جذب کرده و مدیریت رستوران هایش را به آن ها سپرده است. رستوران های زنجیره ای معروف نیز اغلب در دبی نمایندگی دارند. با ما همراه باشید تا با بهترین رستوران های دبی آشنا شوید.

رستوران تیپتارا: غذای تایلندی

این رستوران در مرکز شهر دبی قرار گرفته است و مجموعه ای از بهترین غذاهای تایلندی را با تأکید بر غذاهای دریایی عرضه می کند. کلمه ی تیپتارا به معنای جادوی آب است و این جادو به خوبی در رستوران حس می شود. فضای رستوران کاملاً شیک است و چشم انداز دل انگیزی به رقص آب مقابل دبی مال دارد. سر آشپز تیپتارا منوی جذابی از ماهی و غذاهای بسیار لذیذ را ارائه می دهد و خلاصه همه چیز در این رستوران رؤیایی و چشم نواز است.

2safar

رستوران بودا بار: غذاهای شرق آسیا

بسیاری از مردم این رستوران را بهترین رستوران دبی می دانند. بودا بار در هتل گروسوِنور قرار دارد و دلیل این نام گذاری مجسمه ی بودای بزرگی است که در سالن مجلل رستوران خودنمایی می کند. رستوران سه بخش مختلف دارد که شامل سالن غذا خوری، بار و فضای بیرونی می شود. این فضای بیرونی چشم انداز خلیج فارس را دارد. دلیل معروفیت رستوران بودا بار غذاهای منحصر به فرد آن، جو جالب و تلفیق غذاهای چینی و تایلندی است.

رستوران میز 9: آشپزی ترکیبی از کشورهای مختلف

در این رستوران که در هتل هیلتون قرار دارد، چندین سر آشپز معروف و بین المللی هنر و خلاقیت خود را به نمایش می گذارند. غذاهای رستوران منحصر به فرد هستند و سرویس دهی نیز کاملاً شخصی و خاص است. بهترین وعده های غذایی که می توان در این رستوران سفارش داد برانچ (وعده ی بین صبحانه و ناهار) و شام هستند.

2safar

رستوران رودیز دیلیو وان: غذاهای انگلیسی و فرانسوی

اگر خواهان غذا خوردن در یک رستوران دوست داشتنی با فضایی اروپایی هستید انتخاب این رستوران در هتل گروسوِنور توصیه می شود. سر آشپز این رستوران گری رودیز است که به خوبی آشپزی فرانسوی و انگلیسی را با هم ترکیب می کند. منوی رستوران کاملاً خلاقانه است و از محصولات تازه در غذاها استفاده می شود که از اروپا وارد می گردد.

2safar

رستوران شو پتیزیر: غذاهای فرانسوی

سر آشپز معروف و جهانی پیر گاگنر یک رستوران بین قاره ای را دبی اداره می کند. سایر رستوران های این سر آشپز در پاریس، لندن، توکیو نیز موفق هستند. رستوران شو پتیزیر علاوه بر غذا، نان ها و دسر های خیلی خوشمزه ای دارد که به نوعی امضای این برند از رستوران محسوب می شوند. طراحی داخلی رستوران سفید است، چشم انداز زیبایی به شهر دارد و در کل همه چیز کاملاً شیک است.

2safar

رستوران زوما: غذاهای ژاپنی

اگر به دنبال یک رستوران بسیار شیک با طراحی چشم نواز هستید می توانید زوما را انتخاب کنید. در این رستوران غذاهای کلاسیک ژاپنی ارائه می شود و تلاش شده است که همه چیز در عین شیکی و لوکسی، ساده باشد. در واقع شیوه ی چیدمان میز و پذیرایی سادگی و پیچیدگی توامانی دارد. مواد اولیه ی غذاها نیز بسیار با کیفیت هستند.

2safar