معرفی بهترین رستوران های دبی - قسمت اول

معرفی بهترین رستوران های دبی

وقتی حرف غذا به میان می آید، دبی با سربلندی هر چه تمام تر ابراز وجود می کند. این شهر مدرن دارای رستوران هایی بسیار متنوع با غذاهای بین المللی است. البته غذاها به نوعی عربی سازی شده اند و کمی عطر و طعم عربی به غذای هر کشوری اضافه شده است. این موضوع نه تنها کیفیت غذا را کم نکرده بلکه آن را به نوعی دوست داشتنی تر ساخته است. دبی شهری ثروتمند است و سر آشپزهای معروف را به خود جذب کرده و مدیریت رستوران هایش را به آن ها سپرده است. رستوران های زنجیره ای معروف نیز اغلب در دبی نمایندگی دارند. به طور کلی شما در این شهر هیچ گونه نگرانی بابت غذا نخواهید داشت و تنها مشکلی که مواجه می شوید این است که میان این همه رستوران خوب، کدام یک را انتخاب کنید. ما در 2Safar در حل این مشکل به شما کمک می کنیم. با ما همراه باشید تا با بهترین رستوران های دبی آشنا شوید.

رستوران پیرشیک: غذای دریایی به سبک اروپایی

این رستوران که در دماغه ی بندر واقع شده است چشم اندازی بسیار رؤیایی به آب های خلیج فارس دارد. در این رستوران مجموعه ای از لذیذ ترین غذاهای دریایی عرضه می شود و می توان گفت پیرشیک بهترین رستوران دریایی دبی است. برای قرار های دو نفره و عاشقانه نیز پیرشیک ایده آل محسوب می شود. این رستوران از سر و صدا و شلوغی شهر دور است و منظره ای ناب دارد.

2safar

رستوران ناتان در اَل ناهارا: غذای دریایی

یک رستوران بسیار لوکس برای عرضه ی غذاهای دریایی در دبی رستوران ناتان است. این رستوران در زیر آب واقع نشده است و زیر دریایی که شما را به رستوران می برد واقعی نیست. با این وجود طراحی داخلی رستوران بسیار جذاب و شگفت اگیز است و حال و هوای ویژه ای در انسان به وجود می آورد. آکواریوم های عظیم دیوار ها را پوشانده اند به طوری که حس می کنید در دنیای زیر آب حضور دارید. رستوران ناتان دارای ستاره ی میشلین است (که به بهترین رستوران ها داده می شود). سر آشپز بریتانیایی این رستوران با وجودی که از مواد اولیه ی ساده بهره می برد اما این هنر را دارد که بهترین طعم مواد غذایی را از دل آنها بیرون بکشد.

2safar

رستوران اوزون: غذای آسیایی مدرن

جو این رستوران در طول روز کاملاً آرام است و دریای رخوت انگیز اطراف رستوران به فضای آن آرامش به خصوصی می بخشد. پس از غروب آفتاب جو عوض می شود و نور پردازی رستوران به همه چیز به خصوص استخر زیبای آن جلوه ای دیگر می دهد. خوردن غذای آسیایی در این رستوران به عنوان شام می تواند یک تجربه ی عالی و منحصر به فرد در دبی باشد. مسیر پیچ در پیچی که از روی استخر می گذرد و شما را به بخش های دیگر رستوران می برد هیجان انگیز است. رنگ ها، نورها، درخشش آب و موسیقی دست به دست هم می دهند تا این حس را به وجود بیاورند که شما در یک مهمانی شام سلطنتی حضور دارید.

2safar