معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت دوم

معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت دوم

در این مقاله به معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان خواهیم پرداخت و موارد بهترین و بدترین را یک در میان ذکر خواهیم کرد که معیاری برای مقایسه داشته باشید.

بهترین: هتل هیلتون

وقتی این هتل برای نخستین بار در سال 1925 افتتاح شد برنامه ای برای تبدیل شدن به یک هتل بین المللی زنجیره ای معروف نداشت، اما امروزه هیلتون از بزرگ ترین و شناخته شده ترین هتل زنجیره ای در جهان است و تقریباً در تمام کشور ها نمایندگی دارد. بهترین نمایندگی های هتل در لندن کنسینگتون و برلین است.

تمام شعبه های هیلتون ویژگی های مشترکی دارند، مثلاً غذای عالی سرو می کنند، اتاق های راحتی دارند و امکانات رفاهی مطلوبی در اختیار مهمانان خود می گذارند. هتل هیلتون برای سفر های کاری انتخابی ایده آل است و اغلب سالن هایی مخصوص جلسات کاری در این هتل ها وجود دارد.

2safar

بدترین: هتل سوپر 8

کسانی که در این هتل زنجیره ای اقامت می کنند اغلب به رفتار نا مهربان پذیرش هتل اعتراض دارند. به نظر می رسد کارمندان پذیرش بیشتر به تماس های شخصی خود اهمیت می دهند تا امور مربوط به مهمانان. تمیزی اتاق ها نیز چندان مطلوب نیست. مهمانان از وضعیت پتو ها و حوله ها و همچنین وجود باگ در اتاق هتل شکایت کرده اند. این هتل رتبه ی پایینی در رنکینگ هتل ها کسب کرده است و بهتر است از اقامت در آن اجتناب کنید.

2safar

بهترین: هتل حیات

همه چیز در مورد این هتل با کیفیت و مطلوب است. نمایندگی هتل حیات معمولاً در یکی از بهترین نقاط هر شهر قرار دارد، اتاق های هتل چشم اندازی زیبا دارند و کارمندانی بسیار خوش رفتار و اهل کمک هستند. چه برای سفر های تفریحی و چه برگزاری مراسم عروسی و جشن های بزرگ این هتل ایده آل است.

2safar

اگر این ویژگی ها کافی نیست، بهتر است بدانید برنامه ی پاداش خوبی برای مشتریان وجود دارد. چنان چه در سفر های خود هتل حیات را انتخاب کرده و مشتری ثابت این هتل زنجیره ای باشید، امکان آپگرید یا اقامت رایگان برایتان فراهم است. اگر به درجه ی الماس در سیستم پاداش این هتل برسید، اتاق هتل را مطابق با سلیقه تان برایتان آماده می کنند و از توجه ویژه ای در اقامت در این هتل برخوردار خواهید شد.

2safar

بدترین: متل 6

اگر فقط یک گزینه برای شما وجود داشته باشد و آن اقامت در متل 6 باشد، باز هم از آن اجتناب کنید. رتبه ی این هتل بسیار ضعیف است و داستان های وحشتناکی در مورد آن بر سر زبان هاست. از گرفتن شپش پس از خوابیدن در رخت خوابهای آن گرفته تا وجود کک، پشه و مگس و همچنین سوسک حمام. اگر چشم خود را بر روی تمام این ها ببندید، این را بدانید که احتمال دارد در حمام نیز از شامپو و صابون خبری نباشد. اتاق های دلگیر و مسافر خانه مانند هتل در مقابل سایر ایرادات آن قابل چشم پوشی است. به جای اقامت در متل های زنجیره ای مانند متل 6 در هتل های محلی ساده اقامت کنید. احتمالاً تجربه ای بهتر خواهید داشت.

2safar