معاونین گردشگری کل کشور در تبریز گرد هم می آیند

فرداد پرواز

13 تیر 1396


معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی، از سفر معاون گردشگری و مدیران ستادی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور و معاونین گردشگری استان ها به تبریز به منظور حضور در نشست تخصصی معاونین گردشگری استان ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، فرشاد رستمی افزود: این نشست دو روزه به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در رابطه با بررشسی عملکرد اجرای اهداف و برنامه‌های حوزه تخصصی گردشگری، تبیین اهداف و برنامه‌های معاونت و همچنین ترسیم نقشه راه برای دستیابی به اهداف سازمانی برگزار می‌شود.

وی گفت: در نشست روز چهارشنبه بررسی عملکرد استان‌ها در زمینه تهیه و نشر محتوای جاذبه‌های گردشگری، برنامه‌ریزی و اجرای جشنواره‌های محلی، استانی، منطقه‌ای و ملی، تبیین برنامه‌های اجرایی تبریز 1397/ 2018 با مشارکت دیگر استان‌ها مورد بحث قرار می‌گیرد.

گفتنی است، در نشست روز پنج شنبه که با حضور زهرا احمدی پور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد، نهایی کردن برنامه عملیاتی زمان بندی اقدامات دستگاههای ملی و استانی، زمان وچگونگی برگزاری مراسم افتتاحیه رونمایی از رویداد تبریز 2018 و بررسی اعتبارات از اهم برنامه هایی است که مورد بحث و بررسی اعضا قرار خواهد گرفت.

یادآور می شود، نشست دو روزه معاونین گردشگری استان ها 14و 15تیر ماه به ترتیب در هتل تبریز و هتل کایا لاله پارک تبریز ،برگزار خواهد شد.


http://tnews.ir