مسافرت با حیوانات خانگی

4 دی 1397

اداره هواپیمایی کشوری (CAA) به The Independent گفت: "طبق مقررات اروپایی، شرکت های هواپیمایی اتحادیه اروپا مجازند تا حیوانات خانگی را تا 8 کیلوگرم در کابین هواپیما حمل کنند، با این حال، این موضوع به اختیار هر یک از شرکت های هواپیمایی مربوط به اینکه آیا آنها واقعا اجازه می دهند آی تی. "تا آنجا که ما می دانیم هیچ اپراتور UK اجازه می دهد حیوانات خانگی در کابین سفر (به غیر از سگ های کمک)."

در عوض، برخی از شرکت های هواپیمایی بریتانیا حمل و نقل حیوانات خانگی را در اختیار دارند. سگ ها، گربه ها و یا گربه ها به داخل انگلستان نیاز به پاسپورت حیوان خانگی دارند و باید در برابر هاری هضم شوند و واکسینه شوند. با این حال، در صورت عدم برش Brexit، صاحبان باید برای خرید یک گواهی بهداشتی در هر سفر جداگانه به اتحادیه اروپا، با وجود واکسیناسیون هویج برای مدت 3 سال. در کنار سایر داروها مانند داروهای ضد سرطانی، انجمن دامپزشکی بریتانیا تخمین می زند که کل هزینه ها در حدود 100-150 پوند برای صاحبان هر سفر است.

"سایمون دهرتی، رئیس جمهور BVA، هشدار داد:" ترک اتحادیه اروپا بدون توافق در جای دیگری می تواند منجر به صاحبان مواجه شود که دیگر منتظر دریافت حیوان خانگی خود برای مسافرت و هزینه های بالاتر برای واکسیناسیون، درمان ها و گواهینامه های بهداشتی مورد نیاز هر بار که از انگلیس خارج می شوند. " نه Ryanair و نه EasyJet در حال حاضر حیوانات خانگی را در نگه می دارند، و تنها اجازه حیوانات کمک در هیئت مدیره. BA حمل حیوانات خانگی را از طریق شرکت خواهرش IAG Cargo؛ این سیاست برای حیوانات "آخرین، ابتدا" است، به این معنی حداقل سر و صدا و اختلال، و ویژگی های ابزار پیگیری آنلاین برای صاحبان عصبی است. هزینه ها و اندازه حیوان خانگی مورد نیاز حیوانات بستگی دارد، بنابراین مسافران توصیه می شود تا قبل از پرواز با خطوط هوایی تماس بگیرند.