مسافت های طولانی در مالدیو در ماه جون افتتاح می شود

2 دی 1397

این پروژه در تابستان سال 2019 آغاز به کار خواهد کرد، این پروژه شامل سه جزیره مستقل است که جزیره ی Emboodhoo در ناحیه ی جنوبی Malé Atoll، فقط 15 دقیقه با سرعت قایق از فرودگاه بین المللی مالا، در نظر گرفته شده است. پس از اتمام، Crossroads دو هتل فریبنده، مالدیو Saii Lagoon و هتل هارد راک مالدیو را ارائه می دهد، به علاوه طیف وسیعی از امکانات متمرکز بر Marina @ Crossroads، یک شیوه زندگی 11000 متر مربع، محل اقامت خرده فروشی و ناهار خوری. سرزمینهای مالدیو به درستی نامگذاری شده و به طور خاص به عنوان یک مکان ملاقات جهانی برگزار می شود که مسافران از سراسر جهان می توانند از موزیک های معتبر مالدیو از گذشته تا حال حاضر را تجربه کنند. مالدیو ها موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی را در یک منطقه تاریخی قابل توجه از اقیانوس هند به دست می آورند.

جزایر مالدیو از نقطه نظر توقف تجارت کشتی های بین اروپا، آفریقا و آسیا تا وضعیت فعلی آن به عنوان یک نقطۀ جهانی گردشگری، همیشه جزایر مالدیو هستند که در آن فرهنگ های مختلفی با یکدیگر ملاقات می کنند."مالدیو یک مقصد واقعا زیبا است - یک بهشت ​​جزیره گرمسیری است که مهمانان می توانند رویای تعطیلات خود را تحمل کنند."اما این کشور فریبنده بیشتر از آفتاب، دریا و شن و ماسه است."مالدیو دارای تاریخ غنی است که توسط موقعیت منحصر به فرد دریایی آن در تقاطع فرهنگ های مختلف شکل گرفته است. "امکانات و خدماتی که فاز یکی از مراحل عبور از مرزهای مالدیو را تشکیل می دهند، مهمانان را تشویق می کنند تا عمق تنوع مقصد را جذب کنند و در عین حال جذاب زیبایی طبیعی کشور نیز باشند." دیرک د کویر، افسر مهمان نوازی، S هتل ها و استراحتگاه ها.

معماری و طراحی Crossroads مالدیو همچنین منافع تاریخی کشور را منعکس می کند و توسعه دهندگان به طور فعال با جوامع محلی مشارکت خواهند کرد تا ترکیبی از تجربیات مهمان واقعی و توانمندسازی را به دست آورند. مرکز این مفهوم، مرکز کشف مالدیو است که یک جاذبه فرهنگی است که آداب و آداب و رسوم مالدیو را از طریق نمایش های تعاملی، ویدیو و دستکاری در ماجراهای تجربی نشان می دهد.این مرکز همچنین محصولات دستی تولید شده توسط افراد محلی، به ویژه زنان را نمایش خواهد داد.هدف کلی ایجاد مزایای متقابل و پایدار برای رونق درازمدت کل منطقه است.

S Hotels & Resorts یک شرکت تابعه Singha Estate تایلند است.