مرکز خرید نایتسبریج مال Knightsbridge Mall

فرداد پرواز

@val3

مرکز خرید نایتسبریج مال Knightsbridge Mall، بخشی از هتل گرند پارک ارچارد Grand Park Orchard Hotel، سنگاپور، در خیابان ارچارد Orchard Road، منحصرا بر مد و جواهرات متمرکز است.


مرکز خرید نایتسبریج مال Knightsbridge Mall در خیابان ارچارد Orchard Road، سنگاپور

مرکز خرید نایتسبریج مال Knightsbridge Mall، بخشی از هتل گرند پارک ارچارد Grand Park Orchard Hotel در خیابان ارچارد 270 و در تقاطع با خیابان بایدفورد Bideford Road، در مقابل هتل ماندارین Mandarin Hotel و در نزدیکی مرکز خرید پاراگون Paragon shopping centre واقع شده است. این مرکز خرید با طراحی مدرن و دیوار رسانه ای بزرگ، نمای بیرونی دو نبش و دسترسی مستقیم به خیابان به فروشندگان فروشگاه هایی که در دو نبش واقع شده اند اجازه می دهد که فضای تمام شیشه ای خود را به طور کامل سفارشی و دکور سازی کنند. این مرکز خرید چهار طبقه، منحصرا بر مد و جواهرات متمرکز است. صرف غذا در رستوران هتل پنج ستاره گرند پارک ارچارد در کنار این مرکز خرید ارائه می شود که همانند این مرکز خرید نمای شیشه ای شیک و خیره کننده ای دارد. نایتسبریج مال جدیدترین عضو در خیابان ارچاد Orchard Street می باشد و قطعا یکی از جذاب ترین آن ها به شمار می رود. برای دسترسی به این مرکز خرید در خیابان ارچارد می توانید از سیستم حمل و نقل MRT استفاده کنید، در صورت استفاده از اتوبوس می توانید از ایستگاه لوکی پلازا Lucky Plaza به این سمت حرکت کنید، پارکینگ ماشین نیز در هتل گرند ارچارد در دسترس است.


فروشگاه های برند لباس ، جواهر و ساعت

نایتسبریج مال اولین فروشگاه برند آبرکرومبی اند فیچ Abercrombie & Fitch در جنوب شرقی آسیا را عرضه می کند. فروشگاه آور گلس لیمیتد Hour Glass Limited، پیشگام فروش ساعتهای لوکس در آسیا از سال 1979 با برندهایی مانند هیوبولت Hublot و فیلیپ استین Philip Stein در نایتسبریج واقع شده و قطعا ارزش نگاه کردن دارد. دو جواهر فروشی مدرن نیز در این مرکز خرید قرار دارند. برندهای مد، تامی هیلفیگر Tommy Hilfiger، تاپشاپ Topshop و تاپمن Topman در این مرکز خرید وجود دارند و بروکس برادرز Brooks Brothers مناسب برای کسانی است که به دنبال تنوع انتخاب در لباس های مد روز هستند.


رستوران و بار

خریداران می توانند برای صرف غذای عالی بین المللی به رستوران مدرن اپن هاوس Open House در هتل گرند پارک ارچارد بروند که دارای یک منو انتخابی با قیمت برای ناهار و شام با غذاهای مخصوص از جمله دیم سام Dim Sumخوراکی های کوچک چینی که در کنار چای سرو می شوند، غذاهایی در ظروف سفالی، گوشت کبابی با رشته فرنگی و پیتزا، می باشد و غذاهای بین المللی از 12:00 تا 14:30 برای ناهار و 18:30 تا 22:30 برای شام در چهار ایستگاه پخت و پز زنده عرضه می شوند.