مرکز خرید " اوروپسکی "

فرداد پرواز

مرکز خرید اوروپسکی مسکو ، یکی از بهترین مراکز خرید روسیه، محلی که می توانید به گشت و گذار و دیدن ویترین ها مشغول باشید. مجاورت این مجتمع خرید با مترو و نزدیک بودن به مرکز شهر یکی از مزیت های آن به شمار می رود. این مرکز خرید در گاردن رینگ واقع شده است.همچنین این مجموعه دارای پارکینگ سرپوشیده ای می باشد که توانایی جای دادن 1200 خودرو را در خود دارد. مرکز خرید اوروپسکی مسکو علاوه بر تمامی موارد ذکر شده دارای یک پارک تفریحی سرپوشیده می باشد که دارای سالن بولینگ، اسکی روی یخ و انواع وسایل سرگرمی دیجیتالی به همراه اتاق بازی و نگهداری از کودکان می باشد. در طبقه زیرین این پاساژ عظیم هایپر مارکتی قرار گرفته،که می تواند تمامی نیاز های شما را بر طرف سازد. همچنین قیمت ها نیز در حد معمول قرار دارد و برای استفاده عموم مناسب میباشد.به صورت کلی فرقی نمی کند که قصد تفریح دارید و یا خرید،زیرا مرکز خرید یوروپسکی به صورت کامل نیاز های شما را در هر زمینه ای بر طرف می سازد.

مرکز خرید اوروپسکی، یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید مسکو می باشد . این مرکز خرید ۸ طبقه دارد که مساحت آن ۱۸۰۰۰۰ متر مربع است. مرکز خرید اوروپسکی مسکو یه موقعیت مرکزی و خوب دارد و تنها چند دقیقه تا کاخ سفید، خیابان معروف آربات پیاده راه است و با پارک پیروزی و طاق نصرت هم فاصله چندانی ندارد.

اوروپسکی دارای بیش از چهارصد فروشگاه می باشد که برندهای معروفی مثل آدیداس، نایک، ریبوک، پوما، زارا، مارک و اسپنسر، مکس، داگلاس، تاپ شاپ، تاپ من، تیمبرلند، گس، ریپلی، برشکا، لویس، بنتون، مانگو، نوکیا، سونی وبسیاری از مارک های معروف دیگر که ممکن است شما دنبالش باشید را به فروش می رسانند.

فضای داخلی فروشگاه اوروپسکی مسکو، که برنده جایزه مدرن ترین دکوراسیون شده و یکی از ۵ فروشگاه برتر شناخته شده است.


:Address

Kiyevsky Station Square, 2, Moskva, Russia, 121059


http://europe-tc.ru