مرکز خرید " گام"

فرداد پرواز

مرکز خرید گام واقع در مسکو، نقطه عطفی در بین مراکز خرید مسکو به شمار می رود.در اینجا توضیحاتی در مورد این مرکز خرید برای شما فراهم نموده ایم.این بنا نه تنها کاربرد مرکز تجاری را دارد،بلکه موزه هم میباشد و همچنین جزو یکی از بزرگترین مراکز تجاری اروپا به شمار میرود.

مرکز خرید گام، با قدمت بیش از ۱۲۰ سال، که یکی از بزرگترین مراکز خرید روسیه به شمار می رود، که بیشتر یک شگفتی معماری محسوب می شود.لذت خرید در فروشگاه گام به دلیل عظمت و زیبایی ساختمان می باشد. نمای چشمگیر آن در امتداد میدان سرخ ستودنی است.

مغازه های این مرکز خرید غالبا لوکس هستند و شما می توانید برندهایی مانند “لویی ویتون”، “دیور”، “هوگوباس”، “بربری” و غیره را در این پاساژ پیدا کنید.بیش از هزاران فروشگاه مختلف در این مرکز خرید وجود دارد که هرکدام محصولات برند های مشهور جهانی و روسی را ارائه می دهند. گام همچنین یک مرکز فرهنگی به شمار می رود که نمایشگاه های متعدد عکاسی هم در آن برگزار می شود.قیمت ارزان اجناس این مرکز خرید دسترسی و خرید محصولاتش را برای مردم عادی اسان تر کرده است.

فضای داخلی این مرکز خرید که از سه طبقه شیک تشکیل شده، که با سه پاساژ گسترده در خدمت دوستداران خرید است.بسیار با شکوه می باشد. در وسط این مجتمع تجاری یک آبشار زیبا قرار دارد که محل مناسبی برای عکس انداختن و قرار گذاشتن می باشد.


:Address

Red Square, 3, Moskva, Russia, 101000


https://gumrussia.com