مرکز خرید " متروپلیس "

فرداد پرواز

مرکز خرید متروپلیس که به سبک غربی ساخته شده است، از تمامی بازارهای غربی پیشی می گیرد. به دلیل فروش مارک های معروف، سوپر مارکت بی نظیر و بزرگ، سالن بولینگ، استخر و سینما در طبقه بالا و بهتر از همه، موقعیت آن در نزدیکی مترو موجب شده این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید روسیه به حساب بیاید.

مرکز خرید متروپلیس نه تنها از طریق مترو به آسانی قابل دسترسی است، بلکه یکی از بزرگترین مراکز خریدمسکو به شمار می رود که بسیاری از مارک ها و برندهای معروف مثل زارا، تامی، اسپریت، مانگو، لوییس و…را به فروش می رساند.

علاوه بر این مغازه‌های بزرگ مغازه‌های کوچکی چون اچ اند ام (H&M)، نیولوک (Newlook)، و ریور آیلند (River Island) وجود دارند که این مجموعه را کامل می‌کنند. از دیگر نکات مثبت متروپلیس وجود یک هایپرمارکت است که اراد می‌توانند انواع لوازم و خوراکی‌های مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تهیه کنند.

در کنار مغازه‌ها و بوتیک‌ها، رستوران‌های معروف و محبوبی چون تی. جی. آی فرایدیز (TGI Fridays)، سوشی پلنت (Sushi Planet)، و فست فود‌های زنجیره مانند مک‌دونالد، کی. اف. سی، برگر کینگ و غیره وجود دارند. این مرکز خرید در مقایسه با دیگر مراکز خرید در مسکو جدیدتر، وبرای جوانان جذاب‌تر است.

این مرکز خرید سه طبقه دارای ۲۸۵ مغازه می باشد که علاوه بر خرید، یکی از مراکز تفریحی مسکو به شمار می رود. از امکانات مرکز خرید متروپلیس مسکو می توان به تاکسی سرویس، سالن های ماساژ و استراحتگاه ها اشاره نمود همچنین می توانید از سینمای 12 سالنی فوق العاده مدرن و زیبا که در طبقه سوم دارد، لذت ببرید علاوه بر این قیمت ها نیز در این مرکز خرید مناسب میباشد و همین باعث همه پسند بودن آن شده.

این مجموعه عظیم همچنین 22 کافه رستوران و یک باشگاه بولینگ نیز دارد.


:Address

Leningradskoye Hwy, 16А, стр. 4, Moskva, Russia, 125171


http://metropolis.moscow