مرکز خرید "مور مال "

فرداد پرواز

یکی از مهم ترین ویژگی های تور سوچی ، خرید است .مراکز خرید روسیه در جذب گردشگران بسیار موفق اند.حراجی های فصل در سوچی ،افراد را با جدیدترین تولیدات برندهای معروف آشنا می کنند.

شهرهای توریستی سوچی، آدلر، کراسنایا پولیانا و روزا خوتر همگی دارای مراکز خرید متعدد و پاساژهای بزرگ می باشند، اما در کل منطقه ی سوچی که شامل تمامی این شهرها میشه، مرکز خرید مورمال از همه مشهورتر و کامل تر است. این مرکز خرید از نظر قیمت نسبت به تمامی پاساژهای سوچی قیمت های مناسب تری دارد و از نظر تنوع برند از دیگر مراکز خرید کامل تر می باشد. خوشبختانه برای این مرکز خرید سایتی راه اندازی شده است، که به علاقمندان توصیه می شود حتماً آن را مشاهده نمایند.

مرکز خرید مورمال یکی از بهترین مراکز خرید سوچی هست این مرکز خرید شامل پاساژهای بزرگی که دارای تنوع های زیادی می باشد .بعد از خرید میتوانید به کافی شاپ یا رستوران های این مرکز خرید بروید و خستگی رفع کنید.

برندهای مشهور و معتبر جهانی همچون زارا، نیویورکر، آدیداس، ریبوک، اچ اند ام، برشکا، لاکوست و همچنین مارک های معتبر روسی مانند Sneghnaya، Koroleva (ملکه برفی) و L’etoile در این مرکز خرید وجود دارند.

مرکز خرید مورمال سوچی اولین پروژه خرید و سرگرمی سوچی است که دارای استانداردهای اروپا می باشد.

مرکز خرید مورمال بین دو بزگراه مرکزی سوچی و در منطقه پر جمعیت شهر واقع شده است.

مرکز خرید مورمال دارای چهار طبقه و با مساحت ۱۶۸،۹۱۷ مترمربع ،شامل هایپرمارکت های مواد غذایی، لوازم برقی و خانگی، کالاهای ورزشی اسپرت مستر، مرکز سرگرمی خانواده Happylon، سینما، بیش از ۲۵۰ فروشگاه پوشاک و کفش، بیش از ۴۰ کافه و رستوران و فود کورت می باشد.


:Address

ul. Novaya Zarya, 7, Sochi, Russia, 354068


http://www.moremall.ru