مرکز خرید "گالریا"

فرداد پرواز

مرکز خرید گالریا، یکی از بزرگترین مراکز خرید سنت پترزبورگ می باشد که در مرکز این شهر قرار دارد. این ساختمان بزرگ و زیبا به طور شگفت انگیزی در شهر خودنمایی می کند. علاوه بر این، گالریا هر چیزی که از یک مرکز خرید مدرن انتظار می رود را برآورده می سازد.

مرکز خرید گالریا سنت پترزبورگ برندهای تجاری معروفی مثل تاپ شاپ، لویس، مکس، و حتی برندهای فرانسوی معروف و درجه یک را به فروش می رساند. اکثر برندهای صاحب نام دنیا در این مرکز خرید فروشگاههای بزرگی دارند و قیمت های این مرکز خرید بسیار منطقی و مناسب است.

یکی دیگر از ویژگی های این مرکز خرید محبوب، وجود سوپر مارکت بزرگ، رستوران، سالن تئاتر، سالن بولینگ و دستگاه خود پرداز می باشد. فروشگاه بزرگ گالریا ، همچنین یک زمین بازی مهیج و شاد برای کودکان شما فراهم نموده است.

گالریا یک مرکز خرید ۵ طبقه می باشد که تنها ۵ دقیقه تا چشم انداز نوسکی،در نزدیکی ایستگاه راه آهن فاصله دارد. در این مجتمع گالریا لباس، کفش، لوازم ورزشی، جواهرات، لوازم آرایش، عطر و ادکلن، لوازم برقی و… را می توانید خریداری کنید. دراین مرکز برای کودکان هم تدارک ویژه ای دیده شده و در طبقه آخر آن برای بچه ها شهربازی وجود دارد.

در حال حاضر این فروشگاه از بزرگترین مراکز خرید روسیه، به شمار می رود و شما برای خرید از اینجا می توانید از پارکینگ بزرگ آن به راحتی استفاده کنید.


:Address

Лиговский пр-кт, д.30 A, Sankt-Peterburg, Russia, 191040


https://www.tripadvisor.com