مرکز خرید" استاکمن نوسکی سنتر"

فرداد پرواز

این مرکز تجاری یکی از مراکز خرید سنت پترزبورگ است .که در مرکز باستانی شهر سنت پترزبورگ قرار دارد. این مرکز خرید، روبروی ایستگاه مترو Ploshchad Vosstaniya و در خیابان Vosstaniya Street می باشد.

در این مرکز خرید که انواع برندهای مختلف بین المللی وجود دارد اجناسی از جمله: لباس,لوازم آرایش ,وسایل خانه و دکوری برای خانه ,مواد غذایی استاندار محلی روسیه و محصولات غذایی اروپایی همگی در زیر یک سقف قرار دارد.مرکز خرید استاکمن نوسکی سنتر از هفت طبقه تشکیل شده است و بیش از ۸۰ مغازه در آن وجود دارد. هر طبقه ی آن دکوراسیون و جذابیت مختص خود را دارد. مطمئن باشید که از تمام طبقات آن دیدن می کنید.

به غیر از مغازه های زیبا و فریبنده می توان به مرکز آب گرم، رستوران بزرگی در سالن ورزشی، مرکز یوگا و سالن ماساژ اشاره کرد. بد نیست در کنار خرید و گشت و گذار از امکانات این مرکز بزرگ بهره مند شوید. همچنین تمامی مغازه ها با زرق و برق و بزرگی خاصی از شما استقبال می کنند.همچنین سالن ماساژ در طبقه اول ,سوپر مارکت و رستوران در سقف مرکز تجاری وجود دارد. این مرکز خرید دارای یک پارکینگ زیر زمینی ۳ طبقه برای ۵۰۰ ماشین که کرایه آن برای ۳ ساعت اول۱۰۰ روبل هر ساعت بعدی ۱۰۰ روبل اضافه میشود.


:Address

Nevsky avenue, 114-116, Sant-Peterburg, Leningrad Oblast, Russia, 191025