مرکز خرید " میموسا "

فرداد پرواز

مرکز خرید میموسا پاتایا یکی از مراکز خرید پاتایا است که در خیابان سوخومویت پاتایا قرار دارد. امکان ندارد زمانیکه در حال عبور از خیابان سوخومویت پاتایا هستید، چشمتان به مرکز خرید میموسا پاتایا که مرکز خریدی رنگارنگ با کلی امکانات مهیج می باشد، نخورد. مرکز خرید میموسا پاتایا دارای 300 مغازه متنوع و متعدد لباس و جواهرآلات و صنایع دستی تایلند، پارک تفریحی کوچک، چشمه آب موسیقی و … می باشد. مرکز خرید میموسا پاتایا یکی از پرطرفدارترین مراکز خرید پاتایا به شمار می آید.

برند خاصی در این جا وجود ندارد و همان چیزهایی را می‌بینید که در یکی از بازارهای پاتایا پیدا می‌کنید. اگر می‌خواهید خیلی جدی و تخصصی خرید کنید، مکان‌های بهتری برای رفتن در پاتایا وجود دارد.

ورودی میموسا برای مسافران خارجی تور تایلند 600 بات قیمت دارد. ورودی برای مردم محلی تایلند 150 بات و برای بچه‌هایی با قد زیر 120 سانتیمتر رایگان است. شاید در استانداردهای تور پاتایا کمی بالا باشد، اما این مبلغ را بابت چیزی بیشتر از دیدن چند مغازه می‌پردازید. در مرکز مال می‌توانید یک نمایش جالب توجه 45 دقیقه‌ای را تماشا کنید. وقتی اجرا نباشد، هنرمندان خوش‌پوش برنامه را می‌بینید که در میدان مشغول عکس گرفتن با خریداران هستند.


:Address

28/19-20 Sukhumvit Rd, Tambon Na Chom Thian, Amphoe Sattahip, Chang Wat Chon Buri 20250, Thailand


http://www.bangkok.com/pattaya/mimosa-pattaya.htm