مرکز خرید "رویال گاردن پلازا"

فرداد پرواز

مرکز خرید رویال گاردن پلازا در پاتایا ، که یکی از بهترین مراکز خرید پاتایا به شمار می رود، مجموعه ای از سرگرمی های مختلف مثل جاذبه های گردشگری، رستوران ها، برند های تجاری بین المللی، می باشد و در نزدیکی جاده ساحلی واقع شده است.

اما چشمگیر ترین نمای این مرکز خرید ، از ورودی جاده در زیر یک هواپیما ساختگی است که نیمی از آن حلق آویز طبقه فوقانی مرکز خرید است ، مانند اینکه این هواپیما به این مرکز خرید برخورد کرده است و تا نیمه در ساختمان فرو رفته است. این هواپیما متعلق به موزه ریپلی، یک موزه از یافته های عجیب و غریب و منحصر به فرد و یکی از جاذبه های اصلی این مرکز خرید است .

مجموعه رویال گاردن پلازا، در چهار طبقه با فروشگاه های مختلف، تمامی نیاز های گردشگران را فراهم می سازد. در این فروشگاه بزرگ جواهر فروشی، کیف و لوازم چرم مناسب برای سوغات و… به فروش می رسد.

اگر چه در این مکان سینما وجود ندارد ولی در عوض آثار لوئیس توساد و گالری نقاشی چهره مشاهیری مثل آنجلینا جولی، مایکل جکسون و دیوید بکام و تئاتر کمدی و چهار بعدی ، در این بازار وجود دارد. در شهر رویال گاردن سرگرمی ها و جاذبه های بسیاری برای گردشگران وجود دارد. اول از همه موزه ریپلی با شگفتی های باور نکردنی می تواند در حین خرید شما را سرگرم کند.اگر به اجناس مارک دار و مد علاقه مندید در پاساژ سلطنتی رویال گاردن پلازا میتوانید برند هایی مانند:اسپریت,گس,جاسپال(یک برند معروف تایلندی) و انواع لباس های ورزشی و شنا را بخرید.خانم ها نیز از جواهر فروشیا و از کیف و کفش و پوشاک فروشگاه های جیم تامسون لذت خواهند برد.

رستوران ها، کافی شاپ ها و فروشگاه های مختلف مواد غذایی با غذاهای تایلندی و بین المللی، نیز در مرکز خرید رویال گاردن پلازا تایلند ، یافت می شود.


:Address

http://www.bangkok.com/pattaya/shopping/royal-garden-plaza


http://www.bangkok.com/pattaya/shopping/royal-garden-plaza