مرکز خرید "سنترال فستیوال"

فرداد پرواز

مرکز خرید سنترال فستیوال در پاتایا تایلند،‌گل سر سبد جاذبه های گردشگری پاتایا می باشد و همیشه در بین گردشگران تور پاتایا و مردم محلی محبوب بوده است و آن ها برای خرید لباس های بین المللی مارک دار، رستوران ها و غذاخوری های مختلف، و همچنین سرگرمی های جور وا جور مثل سینما، بولینگ و پارک کودکان به آنجا می روند.

به دلیل موقعیت مناسب در ساحل و شیشه ای بودن این بازار، مایل ها از خرده فروش ها و دستفروش های ارزان، فاصله دارد. فروشگاه مدرن سنترال فستیوال پاتایا در سال 2009 افتتاح شد و با ویژگی رو به ساحل موجب شده است ،تا بین گردشگران تور تایلند جایگاه ویژه ای بیابد.

در بازار سنترال فستیوال ،مغازه های بسیاری وجود دارد که می توانید این مارک ها را با قیمت های ارزان و مناسب در آنجا پیدا کنید. در این مرکز خرید 5 طبقه، 10 تلویزیونن LCD،در دو طبقه بالا وجود دارد.

به غیر از لباس فروشی ، در مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا تایلند، دوربین عکاسی، کامپیوتر و لوازم جانبی آن نیز به فروش می رسد. چندین رستوران، کافه و گیم نت نیز در این فروشگاه بزرگ وجود دارد. این مرکز خرید برای فعالیت های تفریحی برای بازدیدکنندگان ، نیز تدارک دیده است.

در مرکزخرید سنترال فستیوال که یکی از بهترین مراکز خرید پاتایا به شمار می رود، همچنین رستوران ها و سالن های غذاخوری تایلندی، ژاپنی و هندی و روسی بسیاری وجود دارد.

در مقابل این مرکز خرید یک باغ زیبا وجود دارد. اگر چه مرکز خرید سنترال فستیوال راس ساعت 11 تعطیل می باشد ولی برخی از غرفه ها و رستوران های اطراف آن تا ساعت 2 بامداد به مشتریان خود سرویس دهی می کنند.


:Address

333/99 Moo 9, Banglamung, Pattaya, Chonburi 20260


http://www.centralfestival.co.th/index.php