مرکز خرید " سیام پاراگون "

فرداد پرواز

مرکز خرید سیام پاراگون در بانکوک ، یکی از مناسب ترین مراکز خرید بانکوک است،هم از لحاظ قیمت و هم تنوع کالا، که در آن انواع مارکهای بین المللی و معتبر شعبه جداگانه دارند و جدید ترین مدلهای روز از انواع لباس و پوشاک را ارائه می کنند.

سیام پاراگون با زیبایی ها و ویژگی های خاصی که دارد یکی از جاذبه های گردشگری بانکوک نیز به شمار می رود.

تمامی اجناس ارائه شده توسط این فروشگاه اصلی بوده و جایی برای اجناس تقلبی وجود ندارد. این مرکز دارای 5 طبقه است که شامل پوشاک ، لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر ملزومات است. از امکانات جانبی این مرکز خرید می توان به رستوران و غذاخوری های طبقه پایین آن اکواریوم تفریحی آن و 8 سینمای این مجموعه اشاره کرد که می تواند تمام نیازهای مختلف شما را برآورده کند.در این مرکز خرید بزرگ برند هایی مانند هرمس,شنل,بربری,هوگوباس,ورساچی,گوچی فعالیت میکنند.

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک تایلند دقیقا در عرض ایستگاه سیام ، لوکس ترین فروشگاه بانکوک می باشد. با داشتن بیش از 40 نام تجاری، بین الملی و محلی، جواهر و ساعت با مارک های معروف و بدون در نظر گرفتن آکواریوم بزرگش ، این مجموعه 500000 هزار متر مربعی، به سرعت به قطب خرید شهر تبدیل شده است.

در کنار فروشگاه ها و رستوران های سیام پاراگون، سالن های تئاتر و سینما نیز در این مرکز خرید وجود دارند. در مجموعه ها و پردیس های نمایشی پاساژ سیام پاراگون، سالن سینمایی وجود دارد که بزرگ ترین پرده تصویر را در سرتاسر آسیا به خود اختصاص داده است.

بزرگ ترین آکواریوم جنوب شرقی آسیا نیز به نام «دنیای زیر اقیانوس سیام» در این پاساژ ساخته شده است. در این آکواریوم می توان به خوبی زندگی اعماق اقیانوس ها را تماشا کرد و سالن هایی نیز برای همایش ها، کنفرانس ها و حتی سالنی برای برپایی نمایشگاه های مختلف در مرکز خرید سیام پاراگون وجود دارند.

نمایشگاه ها و گالری های هنری و سالن اپرا نیز از دیگر مشخصه های بزرگ ترین مرکز خرید قاره آسیا هستند.

شرکت ها و رستوران های خارجی متعددی همچون رستوران های زنجیره ای مک دونالد، تونی راما، KFC ، بستنی سوئنسن، MOS برگر، ایرون و … در مرکز خرید سیام پاراگون شعبه دارند.

همچنین در سیام پاراگون گالری هنرهای سنتی تایلند نیز وجود دارد که شامل طیف گسترده ای از عتیقه جات و وسایل تزئینی است.

همچنین فعالیت های تفریحی، آموزشی و هتل ها نیز در این مرکز خرید وجود دارند.


Address

991 Rama I Rd, Khwaeng Pathum Wan, Khet Pathum Wan, Krung Thep Maha Nakhon 10330, Thailand


http://www.siamparagon.co.th