مرکز خرید " سنترال ورد "

فرداد پرواز

سنترال ورد مجتمع تجاری بزرگ خرید، یکی از تجربه های خرید هیجان انگیز در بانکوک را ارائه می دهد.همه چیز، از لباس، وسایل پیشرفته، کتابفروشی ها و طراح مبلمان به مواد غذایی وارد شده، یک صف از بانک ها، سالن های زیبایی، رستوران لذیذ و حتی یک زمین اسکی روی یخ. و بسیاری از گزینه وسوسه انگیز دیگر...

این فروشگاه از مهم ترین و بزرگترین فروشگاه های بانکوک تایلند به شمار می آیند و اجناس آنها از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب هستند.در این فروشگاه اجناس زیادی جهت عرضه وجود دارد و دارای امکاناتی مانند کافی شاپ، اینترنت، مرکز بازی بچه ها و … میباشد.

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک دارای مغازه هایی با نمایندگی برندهای معروف دنیا همچون Timberland و Zara و MNG و Izzue می باشد.

این مرکز خرید،نمونه ی خوبی از تلفیق دو موضوع کسب و کار و تفریح است در این مجموعه در کنار فروشگاه ها یک برج تجاری نیز وجود دارد .این برج اداری تجاری 45 طبقه است.شرکت های زیادی در این برج به فعالیت های اقتصادی مشغول هستند..فروشگاه های مرکز خرید سنترال ورد( central world) در 8 طبقه ،انواع و اقسام کالاهای مورد نیاز مراجعه کنندگان را فراهم می کنند.این کالاها از بهترین و معتبر ترین برندهای بین المللی هستند.

در طبقه سیزدهم این مرکز خرید یک سالن ورزشی بسیارمجهز وجود دارد که امکانات مورد نیاز،برای انواع ورزشها را دارد.علاقمندان می توانند امکانات مورد نیاز ورزش مورد علاقه شان را در این قسمت بیابند.رشته هایی نظیر: بدنسازی،یوگا،انواع سالن های ماساژ درمانی و آب درمانی و ….


:Address

Ratchaprasong Intersection, opposite Gaysorn and Erawant,Chidlom, Siam,Bangkok