ماه عسلی دوباره با بودجه ای مناسب

ماه عسلی دوباره با بودجه ای مناسب

اگر چند سال از ازدواجتان گذشته است، شاید وقت آن است که به ماه عسلی دوباره بروید. ماه عسل دوم می تواند به اندازه ی ماه عسل اول و حتی بیشتر از آن لذت بخش باشد. شما با تجربیاتی که در طول زندگی مشترکتان به دست آورده اید، می توانید سفری را برنامه ریزی کنید که از هر نظر با روحیات خود و همسرتان سازگار باشد. چنان چه بودجه ی محدودی دارید ولی در رؤیای این ماه عسل مجدد به سر می برید با 2Safar همراه باشید. ما شما را در راه برنامه ریزی برای این ماه عسل با بودجه ای مناسب راهنمایی خواهیم کرد.

2safar

انعطاف پذیر باشید و به دنبال بهترین پیشنهاد قیمت بگردید.

این ماه عسل دوم شما است پس مجبور نیستید به یک مکان خاص گیر بدهید و بخواهید هر طور شده به آن جا سفر کنید. اگر در ماه عسل اولتان نتوانستید به شهر رؤیاهایتان سفر کنید، اکنون نیز با بودجه ی محدود احتمالاً قادر به این کار نخواهید بود؛ اما اصلاً جای ناراحتی و نگرانی نیست. به آژانس های مسافرتی و سایت ها سر بزنید و ببینید با توجه به فصل کدام مقصد بهترین آفر قیمت را دارد. بگذارید این بار قیمت و تخفیف، مقصد شما را مشخص کند. فکر نکنید چنین ریسکی منجر به سفری بی کیفیت می شود. برخی اوقات این آفرها واقعاً معجزه می کنند. شما کافی است پس از آن که از تخفیف ها و قیمت ها اطلاع پیدا کردید شروع به تحقیق کرده و آگاهانه تصمیم بگیرید. اگر مسئول آژانس مسافرتی به شما اطلاع داد مثلاً پکیج های تور آنتالیا در حال حاضر تخفیف خورده است جژئیات را بپرسید و بعد در این باره شروع به تحقیق کنید. در مورد آب و هوا، ایرلاین مورد نظر و هتل هایی که بهترین آفر قیمتی را دارند اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس تصمیم بگیرید.

2safar

تور خود را هر چه زودتر رزرو کنید.

منتظر تخفیف های دقیقه ی نود نباشید. امروزه هر چه زودتر هتل و پرواز را بگیرید، به نفعتان است. از آن جا که تخفیف های خوب خیلی از اوقات محدودیت دارند، در صورت تعلل شما یک نفر دیگر این پیشنهاد را به چنگ می آورد. به علاوه هر چه زودتر تور خود را بگیرید، می توانید برنامه ریزی بهتر و کامل تری برای سفر خود انجام داده و سفر با کیفیت تری را تجربه کنید. فراموش نکنید که این ماه عسل دوم شما است و قرار است سفری خاطره انگیز برای تمام عمر باشد.

2safar

درخواست خدمات ویژه ی ماه عسل را بدهید.

امروزه یکی از راه های تبلیغاتی هتل های بزرگ، در نظر گرفتن خدماتی ویژه برای مناسبت هایی چون تولد، ماه عسل و سالگرد ازدواج است. هتل ها در این رابطه از یکدیگر پیشی می گیرند تا به مشتریان خود خدماتی رایگان یا با تخفیف قابل توجه مانند ماساژ، ارتقای اتاق، استفاده از استخر خصوصی و غیره را بدهند. فراموش نکنید که از قبل به هتل خود ایمیل بزنید و به آن ها اطلاع بدهید برای ماه عسل به آن جا می روید. مسئولان هتل به احتمال قوی تلاش خواهند کرد در سپری کردن ماه عسلی رؤیایی به شما کمک کنند و چند سورپرایز در انتظارتان خواهد بود.

2safar

در جستجوی هتل های لوکس با قیمت مناسب باشید.

شما می تواند حتی با بودجه ی محدود ماه عسل دوم خود را در یک هتل لوکس بگذرانید. فقط کافی است تحقیق کنید و وقت بگذارید. برخی شهرها مانند لاس وگاس پر از هتل های پنج ستاره و لوکس هستند، این هتل ها در خیلی از ایام سال خالی می مانند و در نتیجه آفرهای قیمتی خوبی ارائه می دهند. گاهی هزینه ی اقامت در این هتل ها با اقامت در یک هتل کاملاً معمولی سه یا چهار ستاره یکسان در می آید.

2safar

قبل از تصمیم گیری قطعی در مورد مقصد سفر خود در مورد هتل ها در اینترنت جستجو کنید و وقت صرف کنید. این وقت به آنچه به دست می آورید می ارزد. همچنین می توانید با کارمند آژانس مسافرتی خود در این مورد صحبت کنید و از او راهنمایی بخواهید. چیزی که اهمیت دارد این است که خود را به خاطر میزان بودجه تان محدود به انتخاب هتل های متوسط نکنید و بلند پرواز باشید. هتل ها نمی خواهند خالی بمانند و به دنبال مشتری می گردند. شما باید بکوشید آن مشتری باشید. یکی از راه های آگاهی از این آفرهای ویژه عضویت در خبرنامه های هتل های زنجیره ای و پیوستن به گروه مشتریان ویژه ی هتل هاست. وقتی پس از عضویت از طرف این هتل ها ایمیل دریافت می کنید، آن ها را بدون بررسی به سطل آشغال نفرستید. گاهی این ایمیل ها حاوی آفرهای تخفیفی فوق العاده ای هستند.

2safar

هتل های All-inclusivesبرای ماه عسل بهترین انتخاب هستند.

با انتخاب این هتل ها همه چیز برای شما حاضر و آماده خواهد بود و لازم نیست نگران غذا و تفریحات خود در مقصد باشید. به جز غذا و نوشیدنی که در این هتل ها به صورت نا محدود در دسترس است، خیلی از هتل ها امکانات جذابی چون تورهای بازدید از نقاط دیدنی، مسابقات ورزشی، آموزش رقص هایی مانند سالسا، قایق رانی در دریا یا رودخانه و نمایش های مختلف را در اختیار مسافران قرار می دهند. در واقع انتخاب این هتل ها یک ماه عسل واقعی را برای شما رقم خواهد زد. تصور نکنید الزاماً هتل های All-inclusiveگران هستند و با بودجه ی شما جور در نمی آیند. اگر دقیق حساب و کتاب کنید و همه ی هزینه ها را در نظر بگیرید گاهی این هتل ها به صرفه تر از هتل های معمولی هستند.

2safar