مالزی کشورهای با سواحل متنوع و جاذبه های طبیعی بسیار زیبا

فرداد پرواز

26 شهریور 1396


مالزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا با سواحل متنوع و جاذبه های طبیعی بسیار زیبا و یکی از بکرترین مقاصد گردشگری برای غواصی است.

مالزی علاوه بر سواحل بسیار زیبا دارای جنگل های سرسبز و انبوه و از دیدگاه جاذبه های مدرن شهری دارای آسمان خراش های مشهور و بی نظیر است . بخش شرقی مالزی تعداد روز های بیشتری بارندگی را تجربه میکند و از اوایل نوامبر تا اواخر مارس تقریبا هر روز بارندگی را دارد.

کوالالامپور، در بخش غربی مالزی قرار داردکه از ماه می تا سپتامبر بارانی خواهد بود.م البته می توانید در هر فصلی از سال بدون کوچکترین نگرانی به کوالالامپور سفر کنید . یکی از چیزهایی که گاهی ممکن است شما را ناراحت کند حشرات مزاحم است که ممکن است گاهی ناقل بیماری باشند . سعی کنید به کمک اسپری های دفع کننده حشرات ،آنها را از خود دور کنید.

از نظر تنوع غذایی میتوانید با کلکسیونی از سبزیجات و میوه ها و غذاهایی رو به رو شوید که ممکن است در غیر از کشور مالزی نتوانید ببینید.برای همین توصیه میکنیم که آنها را امتحان کنید.

سطح بهداشت در مالزی، در مجموع در سطح مطلوبی است اما احتیاط با رعایت کنید و از آب و غذای بسته بندی استفاده کنید و و از مزاکز معتبر خرید کنید. اگر خواستید از غذاهای خیابانی استفاده کنید ، از جاهایی که مشتری بیشتری دارند و غذا را در حضور خودتان آماده می کنند خرید کنید.

برای اقامت در مالزی هیچ مشکلی نخواهید داشت .با هر سطح در آمدی میتوانید اقامت خوبی را در انجا تجربه کنید.مکان های اقامتی با قیمت مناسب و غذاهای خیابانی با قیمت پایین به سادگی در دسترس تان است.

اگر میخواهید خرید کنید بازارهای شبانه بازارچه های سنتی و غرفه های خیابانی جای چانه زدن دارند. اما معمولا قیمتها همه جا یکسان است . .به شما اطمینان داده می شود به هر بودجه ای میتوانید خرید کنید . اگر طرفدار اجناس لوکس و برند هستید در مراکز خرید بزرگ میتوانید فروشگاههای آنها را به راحتی بیابید.

در سفر به اماکن عمومی و منحصرا اماکن مذهبی سعی کنید پوشش مناسب داشته باشید .و شانه و پاهای خود را بپوشانید.


http://tnews.ir