مادیرا میزبانی مراسم اهدای جایزه جهانی گردشگری 2019 را به عهده دارد

مادیرا به عنوان میزبان مراسم افتتاحیه جشنواره جهانی سفر سال 2019 شناخته شده است.مقصد پرتغالی که عنوان چهارمین مقصد اصلی جزیره اروپا را به خود اختصاص داده است، از این رویداد برای تقویت مشخصات خود در

23 اردیبهشت ماه 1397

مادیرا به عنوان میزبان مراسم افتتاحیه جشنواره جهانی سفر سال 2019 شناخته شده است.مقصد پرتغالی که عنوان چهارمین مقصد اصلی جزیره اروپا را به خود اختصاص داده است، از این رویداد برای تقویت مشخصات خود در مرحله بین المللی استفاده خواهد کرد.انجمن گردشگری جزیره مادیرا که در سال جاری به عنوان جایزه سرزمین اصلی جزیره در جایزه جهانی گردشگری قرار گرفته است، صدها رهبر صنعت را به این رویداد خوش آمد می گوید.

این اطلاعات قبلا توسط وزیر امور خارجه مادیرا برای گردشگری و فرهنگ، Paula Cabaço، به روزنامه محلی Diário de Notícias تایید شد.

وی اظهار داشت: میزبانی این رویداد از اهمیت زیادی برخوردار است، نه تنها در ارتباط بودن این جایزه، بلکه همچنین با تعداد کلی توریست های اروپایی که در این مراسم حضور خواهند داشت.

این یک فرصت فوق العاده و بی سابقه برای ترویج مادیرا و همچنین بهینه سازی ظرفیت گردشگری جزایر در خارج از کشور است.

کابائوو افزود: گرچه این مدت زمان زیادی برای ما به عنوان بخشی از تلاش ما بود، آمادگی جشنواره مراسم افتتاحیه جشنواره جهانی سفر به مادیرا در ماه دسامبر گذشته، در طول 24 فینال بزرگ جشنواره جهانی سفر در ویتنام برگزار شد.

در طول این رویداد، جوایز جهانی سفر با این دایره با دبیرخانه منطقه ای برای گردشگری و فرهنگ ارتباط برقرار کرد.

http://www.breakingtravelnews.com