ماجراهای عجیب در سفر

فکر کنید داخل هواپیما هستید و ناگهان چشمتان به خوکی می افتد که در راهروی هواپیما قدم می زند! یا اینکه مهمانداران هنگام تیک آف از شما می خواهند پیاده شده و هواپیما را هُل بدهید. شاید این ماجراها به نظرتان خنده دار و غیر واقعی باشند اما آن ها وخیلی دیگر از این دست اتفاقات عجیب و مضحک در واقعیت رخ داده اند. با 2Safar همراه شوید تا تعدادی از این ماجراهای عجیب را برایتان نقل کنیم. کسی چه می داند؟ شاید یکی از این ماجراهای نادر و شگفت انگیز برای شما نیز اتفاق بیفتد. با ما همراه باشید.

مسافرانی که هواپیما را در باند یخ زده ی سیبری هل دادند

شاید تا به حال برایتان اتفاق افتاده باشد که اتوموبیل شما در برف و یخ گیر کند و مجبور شوید آن را هل بدهید و از دیگران نیز در این کار کمک بخواهید. این اتفاقی بود برای خدمه ی پرواز در فرودگاه ایگارکاIgarka در سیبری رخ داد و دست به دامان مسافران شدند! مسافران شجاع و قهرمان این پرواز، در هوای منفی پنجاه درجه ی سانتی گراد هواپیما را به جلو هل دادند و ساعاتی بعد در سلامت کامل در مقصدشان کراسنویارسکKrasnoyarsk به زمین نشستند.

2safar

پسر کانادایی بلیط پرواز نامزد سابقش را به شخصی همنام او بخشید

جدایی از نامزد به خصوص قبل از سفری رؤیایی براستی دشوار است و هر کس می کوشد به نوعی بر احساس اندوه و خلاء خود غلبه کند اما کمتر کسی به ذهنش می رسد که کار جوردن آکسانیJordan Axaniبیست و هشت ساله را انجام دهد. رومئوی دوران معاصر پیش از جدایی سفری به آن سوی دنیا به همراه نامزدش تدارک دیده بود اما پس از آنکه خرید بلیط انجام شد، او و نامزدش از یکدیگر جدا شدند. جوردن تصمیم گرفت بلیط نامزدش را به شخصی درست هم نام او هدیه کند تا از باطل شدن آن جلوگیری نماید.به این ترتیب در اینترنت آگهی داد که به دنبال خانمی کانادایی به نام الیزابت گالاگرElizabeth Gallagher است که از 28 دسامبر تا 8 ژانویه قادر به سفر باشد. جالب اینجاست که کسی با این مشخصات پیدا شد و بلیط جوردن به هدر نرفت.

2safar

خوکی که داخل هواپیما موجب جنجال شد

همه ی ما در پرواز های صبح زود تا حدودی خواب آلود هستیم بنابراین اگر خانمی ببینیم که در حال عبور از راهروی هواپیما است و خوکیدر بغل گرفته تصور می کنیم که در عالم هپروت هستیم. اما این دقیقاً صحنه ای بود که مسافران پرواز 6:10 صبح از مقصد کانکتیکات به واشنگتن شاهد بودند! صاحب خوک که از پرواز می ترسید اجازه یافته بود حیوان خانگی اش را برای آرامش و حفظ روحیه اش به داخل کابین هواپیما بیاورد. هر چند خدمه ی پرواز پیش از بلند شدن هواپیما خوک را بیرون کردند چون باعث جنجال، بی نظمی و کثیفی شده بود. پیرزن به همراه حیوان محبوبش هواپیما را ترک کرد و به فرودگاه برگشت. بهتر است بدانید خوک ها همسفران مناسبی در سفرهای هوایی محسوب نمی شوند.

2safar