اخبار

Spicejet پروازهای بیشتری را برای تعطیلات سال جدید 2018 اضافه می کند

Spicejet پروازهای بیشتری را برای تعطیلات سال جدید 2018 اضافه می کند

با افزایش تعداد افراد برای سفر ، SpiceJet پروازهای روزانه بیشتری را اضافه کرده است. به طور طبیعی، تعداد زیادی از مردم در حال رزرو بلیط پرواز برای سفر خود در هفته های آینده هستند. در پاسخ به این تقاضا، SpiceJet هواپیمایی کم هزینه ارزان قیمت خود در هند اعلام کرده است که شش پرواز مستقیم روزانه برای این فصل را ارائه می دهد.پروازهای جدید در تاریخ 22 دسامبر سال 2017 آغاز خواهد شد و تا تاریخ 5 فوریه 2018 ادامه خواهد یافت، با توجه به خطوط هوایی مستقر در گورگاون. SpiceJet از هواپیمای Boeing 737-800 خود استفاده می کند که می تواند 189 مسافر را در مسیر پرواز بین چنای و کوچی، کلکته و بندر بلر و چنای و کلکته قرار دهد. پیش بینی می شود که تقاضا برای سالهای کریسمس و سال نو به ویژه در سال 2018 و با 16 هفته تعطیلات آخر هفته ادامه یابد.

قبرس ، ترکیبی کامل از طعم ها در تمام طول سال 2017

قبرس ، ترکیبی کامل از طعم ها در تمام طول سال 2017

جزیره مدیترانه مقصد تعطیلات کامل در هر فصل و کمتر از چهار ساعت دور ازخلیج فارس است.قبرس یک موزاییک از طبیعت و فرهنگ است، یک دنیای جادویی کاملا متمرکز در یک جزیره گرم و مهمان نواز در دریای مدیترانه. این در تقاطع سه قاره بین شرق و غرب واقع شده و تجربه گردشگری کیفی چند بعدی را ارائه می دهد.این جزیره خود را به عنوان یک مقصد با کیفیت با سرمایه گذاری ثابت در گردشگری تاسیس کرده است. قبرس دارای یک تاریخ طولانی و فرهنگ غنی است که بیش از 10،000 سال طول می کشد و به بازدید کنندگان یک تجربه جذاب و معتبر ارائه می دهد که با ویرانه های باستانی و سایت های پراکنده در سراسر چشم انداز وسیع و هیجان انگیز آن پراکنده شده است. با یک خط ساحلی ایده آل، مجتمع های لوکس متعدد، حفره های پنهان، سواحل شنی طلایی، و سواحل زیبا پرچم آبی. کوه های کاج باستانی و روستاهای زیبا در جزیره، جشن سنت های باستانی، افسانه ها و تاریخ را در مراسم های خود و لذت های آشپزی جلب می کنند. قبرس از استراحت و استراحت خالص و آرامش، کوهستان ها، کاوش در بسیاری از جاذبه های فرهنگی، گلف، غواصی یا تماشای پرندگان، قبرس ترکیبی کامل از طعم ها برای تنوع طعم و علاقه است.

وزیر گردشگری جامائیکا می گوید کنفرانس مونتهو بیل پایه ای برای رشد گردشگری است

وزیر گردشگری جامائیکا می گوید کنفرانس مونتهو بیل پایه ای برای رشد گردشگری است

وزیر گردشگری اد بارتلت می گوید: یکی از نتایج عمده اخیر کنفرانس بین المللی گردشگری سه روزه یورو، مشاغل و رشد جامع، مشارکت برای گردشگری پایدار و اعلامیه ی خلیج مونتئو بود.او این طرح را به عنوان "طرح مسائل پایدار جهانی گردشگری که به مجموعه های بعدی اهداف هزاره جهانی اهمیت می دهد" توصیف کرده است. بر اساس میراث جهانی گردشگری پایدار برای توسعه سال 2017، که هدف آن ایجاد یک برنامه عملی مشترک برای سال 2030 بود، کنفرانس جهانی UNWTO ،یک طرح 15 گانه عملی را در اعلامیه خلیج مونگهئو خواند. چند مقصد با جمهوری دومینیکن امضا شده است،همچنین توصیه هایی برای ایجاد یک مرکز تسریع جهانی گردشگری در کارائیب، و همچنین نیاز به هدایت سرمایه گذاری های توسعه برای شرکت های گردشگری کوچک و متوسط ​​(SMTEs). این شرکتها 80 درصد از گردشگری جهان را اداره می کنند و برای توسعه بزرگترین کارفرمایان و کارکنان ارز خارجی مهم هستند.

UNWTO و کمیسیون اروپا به اهمیت TSA برای اندازه گیری تاثیرات اقتصادی

UNWTO و کمیسیون اروپا به اهمیت TSA برای اندازه گیری تاثیرات اقتصادی

به عنوان بخشی از رویدادهای مرتبط با سال جهانی بین المللی گردشگری توسعه پایدار در سال 2017 و در چارچوب همکاری بین UNWTO و DG GROW، دو مؤسسه کارگاه آموزشی "سنجش ​​تأثیر اقتصادی گردشگری در اروپا: گردشگری حساب ماهوارهای (TSA) "در همکاری با یورواستات. این رویداد که توسط DG GROW میزبانی شد، در 29-30 نوامبر 2017 در بروکسل، بلژیک برگزار شد.این کارگاه با همکاری بیش از 100 سیاست ساز (کاربران داده) و آمارگیران گردشگری و کمپین سازان TSA (تولید کنندگان داده ها) از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و COSME [1] کمک کرد تا درک بهتر و همکاری میان این سهامداران کلیدی را درک کنند.اهمیت اقتصادی گردشگری در اتحادیه اروپا به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده و بهتر درک شده است، تا حدی به لطف توسعه TSA در برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. مهم این است که ایجاد یکپارچگی در این موضوع داشته باشیم و امیدواریم که اتحادیه اروپا نمونه ای از این موضوع برای هدایت سایر مناطق باشد. "طالب ریفای، دبیرکل سازمان ملل متحد گفت:یک حس خوشبینی برای اندازه گیری گردشگری و TSA در اروپا بوجود آمد، در کنار درک اینکه TSA فراتر از یک تمرین فنی است، تلاش بسیار استراتژیک برای بخش گردشگری است.

انتظار نمی رود که خشکسالی به گردشگری در کیپ غربی آسیب برساند

انتظار نمی رود که خشکسالی به گردشگری در کیپ غربی آسیب برساند

گرانت تورنتون، مشاور حرفه ای خدمات حرفه ای می گوید: خشکسالی در کیپ غربی بعید است که در بخش گردشگری کیپ تاون در فصل جشن آسیبی بزند.این استان در دهه های گذشته از بدترین خشکسالی برخوردار بوده است و ترس هایی وجود دارد که تا اواسط سال 2018 می تواند خشک شود.برخی معتقدند که بحران آب در تعطیلات تابستان بدتر می شود، زیرا زمانی که گردشگران در کیپ تاون در فصل جشن می مانند، مصرف افزایش می یابد. مارتین جنسن ون وورن، مدیر گردشگری، مهمان نوازی و اوقات فراغت در گرانت تورنتون، می گوید: بحران آب هنوز آنقدر جدی نیست که بازدید کنندگان خارجی را نگران کند تا آن ها برنامه های سفر خود را تغییر دهند. برای اکثر توریست های خارجی، بازدید از SA یک تجربه یک بار در طول عمر است و آنها می توانند برنامه ریزی شده سفر خوبی را تجربه کنند بنابراین نیازی به تغییر برنامه های خود نیستند.

2017 بهترین سال برای گردشگری در ایرلند بوده است

2017 بهترین سال برای گردشگری در ایرلند بوده است

رکورد گردشگری سال 2017 برای گردشگری ایرلندی بود. سازمان بازاریابی می گوید 10.65 میلیون بازدید کننده به این جزیره در سال جاری وارد شده اند، که به مبلغی 5.78 میلیارد یورو به خزانه های این فرآیند کمک می کند.برندان گریفین TD، وزیر امور خارجه در زمینه گردشگری و ورزش، گفت: "2017 به نظر می رسد که یک رکورد سال دیگر برای گردشگری در خارج از کشور به ایرلند باشد، وی افزود که گردشگری در خارج از کشور کمک خواهد کرد که 225،000 شغل را در جوامع سراسر کشور حفظ کند.

استراتژی گردشگری جدید مورد نیاز،در کارائیب

استراتژی گردشگری جدید مورد نیاز،در کارائیب

یکی از مقامات ارشد بانک انکشاف بین املللی (IDB) می گوید کارائیب باید یک رویکرد جامع و پایدار محیطی برای بهبود رقابت در صنعت گردشگری باشد.مدیر امور خارجه IDB در کارائیب، ترئستر ترنر جونز، گفت: به دلیل تغییرات آب و هوایی، محیط جهانی، آن چیزی نیست که ده سال پیش بود، و به همین علت، نیازمند رویکردهای جدید، برای توسعه زیرساخت ها و انعطاف پذیری ساحلی است. ترنر جونز گفت: "بسیار مهم است که تغییرات آب و هوایی به عنوان یک ایده در نظر گرفته شود، زمانی که ما در مورد نوع زیرساختی که در حال ساخت،در گردشگری هستیم فکر می کنیم باید از مهمترین دارایی های فیزیکی که برای گردشگری داریم به خوبی محافظت کنیم." وی افزود: "در غیر این صورت، ما نیز مانند کشورهایی در منطقه اخیرا تحت تأثیر طوفان ها قرار گرفته اند، به پایان می رسیم و در بسیاری از موارد فعالیت های اقتصادی را از بین میرود، زیرا زیرساخت ها ویران شده اند."

20 مقصد گردشگری زیر رادار برای بازدید

20 مقصد گردشگری زیر رادار برای بازدید

هر سال سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد (UNTWO) مسیرهای سفر را برای پیش بینی تازه ترین مقصد های پیش رو دنبال می کند.این سازمان بازدید کننده های بین المللی را دنبال می کند و اطلاعاتی را در مورد اینکه کدام کشورها علاقه مند هستند، ارائه می دهد. و در طول سال گذشته، بعضی از کشورهای غیرمنتظره به عنوان دونده های پیش رو ظاهر شده اند.به رغم مناقشات طولانی مدت در خاورمیانه، بازدیدکنندگان بیشتر به کشورهایی مانند فلسطین، مصر و تونس توجه دارند. اهداف آمریکای جنوبی، مانند اروگوئه و شیلی، در سال گذشته چشمگیر رشد کرده است.

امشب بارش شگفت انگیز شهاب سنگ Geminid

امشب بارش شگفت انگیز شهاب سنگ Geminid

تابش Geminid در صورت فلکی Gemini است. بیل کوک به دفتر محیط زیست Meteoroid ناسا گفت: "با Perseids ماه اوت، Geminids بهترین هدیه برای این سال خواهد بود."طبق گفته کوک، بارش شهاب سنگ اواسط 13-14 دسامبر با سرعت یک در هر دقیقه در شرایط خوب به دست می آید. Geminids رامی توان در شب بعد از 14 دسامبر در اوج دیده می شود، کوک گفت: "فعالیت Geminid گسترده است. " بین ساعت 7:30 شب در 13 دسامبر دیده می شود و صبح روز دوشنبه 14 دسامبر را می بینند و بیشتر شهاب ها از نیمه شب تا ساعت 4 صبح روز 14 دسامبر، زمانی که تابش در آسمان بالا است، قابل مشاهده است. " Geminid هر دسامبر فعال هستند .Geminid را می توان با چشم غیر مسلح در آسمان روشن و تاریک در بیشتر جهان دیده می شود، هر چند بهترین دیدگاه از نیمکره شمالی است. ناظران Geminids کمتری را در نیمکره جنوبی مشاهده می کنند.

 از دست دادن مشاغل در تعطیلات بریتانیا می تواند هزینه تعطیلات اسکی را افزایش دهد

از دست دادن مشاغل در تعطیلات بریتانیا می تواند هزینه تعطیلات اسکی را افزایش دهد

گزارش جدید هشدار داده است که از دست دادن 25،000 شغل تعطیلات فصلی ناشی از تغییرات در قوانین اروپا می تواند هزینه تعطیلات اسکی را بالا ببرد.در حال حاضر، چون بریتانیا بخشی از اتحادیه اروپا باقی می ماند، صنعت گردشگری بریتانیا می تواند کارکنان بریتانیا را،برای کار در مکان هایی مانند آلپ فرانسه تحت قوانین بازار آزاد اروپا،استخدام کند.اگر زمانی که بریتانیا در سال 2019 از اتحادیه اروپا خارج شود،قوانین و مقررات جدید وضع شود مشخص میشود که آیا بریتانیا از عهده این نقش برمی آید یا غیر ممکن خواهد بود، ممکن است هزینه های تعطیلات اسکی افزایش یابد و هزاران شغل می تواند از بین برود.به نظر می رسد که 25000 شهروند بریتانیایی در اروپا به حمایت از گردشگری فصلی هر سال تحت قوانین بازار مشترک کار می کنند. ارزیابی جدیدی که توسط انجمن فصلی کسب و کار در مسافرت (SBIT) انجام شده است، شامل بیش از 100 تجارت متعلق به بریتانیا،در صنعت مسافرتی است و توسط بیش از 50 شرکت مسافرتی مستقل بریتانیا، از جمله اسکات دان، نیلسون تعطیلات و Le Ski استدلال می کند که این 25،000 شغل بریتانیایی می توانند یا توسط شهروندان اتحادیه اروپا جایگزین شوند و یا به طور کامل پس از Brexi از دست برود.

اتحادیه ها برای دیدار با مدیران Bombardier به عنوان مهلت سری c نزدیک می شوند

اتحادیه ها برای دیدار با مدیران Bombardier به عنوان مهلت سری c نزدیک می شوند

اتحادیه هایی که کارگران بمباردی را در کانادا و ایرلند شمالی نمایندگی می کنند با آلن بلملار رئیس اجرایی Bombardier دیدار خواهند کرد تا بحث مربوط به تجارت بوئینگ با هواپیماهای سری C را مورد بحث قرار دهند.جری دیاس، رییس جمهور ملی، گفت: "ما به سرعت با اداره دادگستری ایالات متحده در 19 دسامبر تصمیم می گیریم که آیا تعرفه 300 درصدی ناعادلانه که در سری B بمباردیر به کار گرفته می شود، اجازه داده می شود. Unifor و Unite با همکاری مشترک برای یافتن راه حل برای جنگ بین Bombardier و Boeing با هدف مشترک برای حفاظت از مشاغل صنعت هوافضا در هر دو کشور پرداختند. رهبران Unifor و نمایندگان هوا فضا در این هفته در مونترال برای ایجاد یک استراتژی مشترک با هیئت نمایندگی کارگران بمباردیر ایرلند شمالی به رهبری استیو ترنر معاون وزیر امور خارجه متحد هستند.ترنر گفت: "با هم متحد شویم و Unifor در تلاش ما برای محافظت از مشاغل در Bombardier و در زنجیره عرضه بیشتر نخواهد کرد.

چین در مسیر بزرگترین بازار گردشگری استرالیا است

چین در مسیر بزرگترین بازار گردشگری استرالیا است

چین به عنوان بزرگترین بازار گردشگری در کشور نیوزیلند در ماه آینده انتخاب می شود، چرا که رابطه دوستانه گردشگری آسیا با استرالیا هیچ نشانه ایی از کاهش را نشان نمی دهد.ارقام ABS نشان داد که 1.34 میلیون توریست چینی از استرالیا در سال تا اکتبر بازدید کرده اند.تقریبا 50 درصد از بازدیدکنندگان چینی امروز بازدیدکنندگان تکراری هستند،این یک نشانه واضح است که تجربه آنها در استرالیا مثبت بوده. این ارقام که در اوایل این هفته منتشر شد نشان می دهد که هزینه های گردشگری چینی برای اولین بار 10 میلیارد دلار بوده است.جان واشلین، مدیر عامل گردشگری استرالیا، گفت که فرصت های گردشگری،در آینده ای که توسط گردشگران چینی ارائه می شود، چشم انداز هیجان انگیزی برای اپراتورهای سراسر کشور بود.

شهرهایی که در معرض گردشگری بیش ازحد قرار دارند

شهرهایی که در معرض گردشگری بیش ازحد قرار دارند

وقتی صحبت از گردشگری میشود،محبوبیت میتواند هم یک هدیه و هم یک نفرین باشد.هنگامی که یک مقصد به نقطه اوج می رسد، نتیجه می تواند جمعیت بیش از حد باشد که مردم محلی را کلافه می کند، زیرساخت را به نقطه شکست می کشد و در نتیجه تاثیر منفی بر تجربه بازدید کننده دارد. "بخش گردشگری سنگ بنای اقتصاد جهانی ما است - و به لطف طبقه متوسط ​​رو به رشد است، ارتباطات دیجیتال و فیزیکی بهبود یافته و نسل هاو افرادی که اشتیاق برای کشف جهان دارند، به سرعت در حال گسترش هستند،" در این گزارش به این نکته اشاره میکند که این رشد همواره با چالش هایی همراه است.

مدالین در گردشگری کلمبیا رهبری می کند

مدالین در گردشگری کلمبیا رهبری می کند

شهر مدالین در کلمبیا بزرگترین بازدید کننده خارجی را برای سال 2016 دریافت کرده است.تعداد بازدید کنندگان از انگلیس به میزان 14 درصد برای کل کشور و 38 درصد برای شهر مدالین از سال 2015 تا 2016 افزایش یافته است. مشارکت در این رشد پدیداری، تحول فرهنگی است که در ده سال گذشته در شهر رخ داده است.مدالین در سال 2016، برنده جایزه پیشرو در نقاط مختلف آمریکای جنوبی در جوایز سفر جهانی در سال 2016 به عنوان مقصد اصلی تعطیلات شناخته شده است که فرهنگ، آب و هوای خوب، غذا و سرگرمی را ترکیب می کند.سال آینده و سال 2019 هتل های بین المللی را مشاهده خواهید کرد.

 جزیره Spike جزیره Cork به عنوان دومین جاذبه مهم گردشگری جهان نامگذاری شده است

جزیره Spike جزیره Cork به عنوان دومین جاذبه مهم گردشگری جهان نامگذاری شده است

جزیره اسپایک جزیره Cork در جایزه جهانی مسافرت در سال 2017، که در پشت ماچو پیکو در پرو قرار دارد، دومین نقطه در رده "جذابیت جالب گردشگری جهان" را گرفته است.طبق گزارش ایرلند، جزیره اسپایک بیش از هر دو کوه کیلیمانجارو و آسمانخراشی Burj Khalifa در دبی را بر عهده داشت، که همچنین در میان نه مکان بود که در این رده بندی قرار دارد.در پی این اطلاعیه، قلعه Spike Island Cork یک بیانیه منتشر کرد و اظهار داشت: "ما خیلی افتخار میکنیم و می خواهیم از کارکنان و داوطلبان شگفت انگیز خود برای کار سخت خود قدردانی کنیم. جزیره اسپایک هر ساله بیش از 3.5 میلیون یورو برای اقتصادهای Cobh و East Cork تولید کرده است و سالانه هزاران گردشگر را به این منطقه می برد.

دومین کنفرانس جهانی گردشگری و فرهنگ UNWTO / UNESCO

دومین کنفرانس جهانی گردشگری و فرهنگ UNWTO / UNESCO

بیش از 800 شرکت کننده از 70 کشور در مسکو، پایتخت سلطان عمان در تاریخ 11-12 دسامبر 2017 برای کنفرانس، یک رویداد رسمی در تقویم سال های بین المللی سالانه گردشگری توسعه برای 2017، گرد هم آمدند.کنفرانس تحت حمایت حیدرضا سید فهد بن محمود السائید، معاون نخست وزیر برای شورای وزیران عمان، وزیران گردشگری و وزرای فرهنگ و همچنین متصدیان و کارشناسان بخش خصوصی و کارشناسان با هدف ایجاد و تقویت مشارکت بین بخش های گردشگری و فرهنگ و نقش آنها در برنامه 2030 سازمان ملل متحد برای توسعه پایدار نقش مهمی ایفا می کند.

هفته گردشگری باک کان ترویج همکاری گردشگری منطقه ای است

هفته گردشگری باک کان ترویج همکاری گردشگری منطقه ای است

هفته گردشگری Ba Be - Bac Kan Tourism 2017 در 18 نوامبر در دریاچه باب در استان کوهستانی شمال باک کان آغاز شد. این هفته گردشگری مجموعه ای از رویدادهای فرهنگی را آغاز کرد که هدف آن تقویت همکاری های گردشگری بین شش استان ایالتی باک کان، کائو بانگ، لانگ سون، تایلندی نگوین، توین کوانگ و ولز گانگ است. فعالیت های هفته گردشگری به معرفی و ترویج آثار تاریخی و فرهنگی، چشم انداز، مردم، غذا و فرهنگ استان های شمالی کوهستانی می پردازد. دنگ تئی بیچ لیانگ، معاون وزیر فرهنگ، ورزش و گردشگری در مراسم افتتاح، گفت: "استان های شمالی ویتنام،دارای چندین آثار تاریخی و فرهنگی همراه با چشم انداز چشمگیر و هویت فرهنگی منحصر به فرد است.آنها تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را جذب می کنند. با این حال، نتیجه هنوز به پتانسیل کامل خود نرسیده است.

وان، درب تجاری بین ترکیه و ایران

وان، درب تجاری بین ترکیه و ایران

وان، شهر تمدن هایی که در آن تاریخ و طبیعت در هم پیچیده اند، شروع به نشانه گذاری در بازار گردشگری ترکیه شده است.یکی از مهمترین دلایل این کار، تلاش برای بهبود روابط اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی میان ترکیه و ایران است. گردشگری ترکیه قبلا به مقصد های محبوب مانند استانبول، ازمیر و سواحل دریای اژه و مدیترانه محدود شده بود، اما در حال حاضر قسمت های شرقی ترکیه به تمرکز گردشگران خارجی تبدیل شده است. استان ون، واقع در جنوب شرقی ترکیه، به دلیل این علاقه، سن طلایی گردشگری را تجربه می کند. در سال گذشته، تعداد گردشگران ایرانی که از شهر بازدید کرده بودند، در طول یک دوره 9 ماه و نیم از 238 هزار نفر به 338161 نفر افزایش یافت که بالاترین میزان آن بوده است. پیش بینی می شود که این رقم تا پایان سال 2017 بیش از 450،000 باشد.رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ون، گفت که بازار ایران نقش مهمی در توسعه محلی منطقه ایفا می کند و از سال 2013، کار برای بهبود روابط تجاری با ایران انجام شده است.

لاک پشت قدرت رونق توریستی در جزیره Magnetic Island

لاک پشت قدرت رونق توریستی در جزیره Magnetic Island

فصل لانه سازی TURTLE در جزیره Magnetic Island است .لورا کلر، پارک های کوئینزلند و ریزبسته های حیات وحش، گفت که این جزیره پرنده ای است که برای لاک پشت های سبز و مسطح، هر کدام از گونه های حفاظت شده ای است. او گفت: "امسال ما در خلیج Horseshoe Bay لانه هایی داریم و آنها مطمئنا شناخته شده هستند در خلیج Geoffrey Bay و خلیج Five Beach Bay ظاهر می شوند."

 کالیمانانت مرکزی اهداف گردشگری جدید را برای حمایت از پارک ملی Tanjung Puting معرفی می کند.

کالیمانانت مرکزی اهداف گردشگری جدید را برای حمایت از پارک ملی Tanjung Puting معرفی می کند.

گروه آگاه سازی گردشگری (Pokdarwis) در روستاهای گردشگری مبتنی بر جامعه برای افزایش تعداد بازدید در سال 2018) تاسیس شده است. PANGKALAN BUN، اندونزی، 4 دسامبر 2017 / PRNewswire / - اداره گردشگری Lamandau Regency، اداره گردشگری West Kotawaringin Regency، Swisscontact WISATA همراه با سهامداران محلی - سفر 201GB سفر Tanjung از 20 تا 30 نوامبر 2017 با مشارکت اپراتورهای گردشگری محلی و بین المللی و رسانه انجام شده است - هدف این سفر معرفی مقصد های جدید گردشگری برای حمایت از پارک ملی Tanjung Puting، به ویژه از طریق برنامه روستای گردشگری مبتنی بر جامعه است.پارک ملی Tanjung Puting - شامل :West Kotawaringin، Lamandau و Seruyan - شناخته شده به عنوان خانه نزدیک به 6000 اوگانگوتان (بزرگترین از کل جمعیت باقی مانده از اورانگوتان در جهان) و همچنین پروبیوتیک میمون یا beckantan. این منطقه 415،000 هکتار جنگل بارانی استوایی همیشه مقصد اصلی گردشگران داخلی و خارجی است که از استان کالیمانانت مرکزی بازدید می کنند.

مذاکره Roscosmos با بوئینگ برای ایجاد اپراتور تور فضایی

مذاکره Roscosmos با بوئینگ برای ایجاد اپراتور تور فضایی

ایده های مربوط به گردشگری فضایی پیش از سال 2019 به اجرا در می آید، Roscosmos مدیر اجرایی توسعه تجاری و تجاری سازی آنتون ژیگانو.روسیه قصد فرستادن گردشگران را به فضا در سال های 2019-2020 دارد.مسکو، 13 دسامبر / TASS /. آنتون ژیگانوف در مصاحبه ای با TASS گفت که Roscosmos در حال مذاکره با شرکت بوئینگ در ایجاد امکان یک اپراتور تور مشترک مشترک، Roscosmos مدیر اجرایی برای توسعه تجاری و تجاری سازی است.ژیگانوف گفت: "این یکی از زمینه هایی است که ما در کنار شرکت بوئینگ مشغول به کار هستیم. برنامه ای وجود دارد و ایده های جالب وجود دارد، اما آنها پیش از سال 2019 اجرا نخواهند شد."او توضیح داد که در حال حاضر Roscosmos گردشگران را به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) نمی برد. "امروزه ما فقط فضانوردان و فضانوردان را از همه کشورها به ISS می گیریم. بنابراین فضاپیمای ما هنوز هیچ صندلی آزاد برای گردشگران وجود ندارد. فضاپیمای جدید برای حمل فضانوردان در ایالات متحده نه چندان سال قبل ظاهر خواهد شد. او گفت: 2019 تمام پروازهای ما برای ارائه ماموریت های منظم مأموریتی است.ژیگانوف گفت، oscosmos قصد دارد تا پروازهای توریستی پس از 2019 را تمدید کند. "چند پروژه جالب از طرف دو طرف روسیه و آمریکا برای استفاده از ISS برای اهداف تجاری وجود دارد: هر دو برای گردشگری و کسب و کار.

انجمن اتوبوسرانی آمریکا برای برگزاری نشست سالانه در بالتیمور در سال

انجمن اتوبوسرانی آمریکا برای برگزاری نشست سالانه در بالتیمور در سال

انجمن اتوبوسرانی آمریکا، یک گروه تجاری از مربیان، شرکت های مسافرتی و گردشگری، رویداد سالانه خود را در مرکز کنفرانس بالتیمور در سال 2021 برگزار خواهد کرد.این رویداد نشان می دهد سفر برتر برای صنعت اتوبوس میانجیگری در ایالات متحده و کانادا است و جلسه امسال در کلیولند بیش از 3400 اپراتور تور، تامین کنندگان و غرفه دار را جذب کرد و 115.9 میلیون دلار در این کسب و کار جمع آوری شد.این رویداد - هفته های 30 ژانویه تا 2 فوریه سال 2021 برنامه ریزی شده است. دومین بار است که این کنوانسیون به بالتیمور آمده است. این کنواسیون قبلا در سال 2001 در برگزار شد. این گروه دارای بیش از 3800 عضو از جمله مربیان و شرکت های تور، سازمان های مسافرتی و گردشگری و تامین کنندگان محصولات اتوبوس و خدمات است. کاترین پوه، شهردار بالتیمور، گفت: "رویدادهایی مانند ABA ،که تأثیرات اقتصادی درازمدت و طولانی مدت را بر روی بالتیمور تأثیر می گذارند، برای گسترش صنعت گردشگری در بالتیمور بسیار مهم است، از رشد شغل و رونق اقتصادی در سال های آینده رضایت دارند."

بوئینگ بیشتر سود سهام سهامدار را افزایش می دهد

بوئینگ بیشتر سود سهام سهامدار را افزایش می دهد

هیئت مدیره Boeing امروز اعلام کرد که سود سهام سه ماهه این شرکت 20 درصد افزایش به 1.71 دلار در هر سهم خواهد رسید.هیئت مدیره برنامه بازپرداخت سهام موجود را با مجوز 18 میلیارد دلاری جدید جایگزین کرد.دنیس Muilenburg، رئیس هیئت بوئینگ، گفت: "جریان های نقدی قوی و رو به رشد بوئینگ ما را قادر می سازد تا تعهد ما را به ارائه بازده رقابتی سهامداران خود، در حالی که همچنان در سرمایه گذاری در مردم ما، نوآوری و رشد،" گفت.برای حمایت از استراتژی استقرار متوازن پولی ما، تیم ما همچنان بر بهبود عملکرد عملیاتی تمرکز کرده است، زیرا ما به دلیل عقب ماندگی نظارتی ما کار می کنیم و برای جذب سهم بزرگتر از بازار هوافضا رو به رشد، تمرکز می کنیم." بوئینگ با افزایش اخیر سود سهام بیش از 250 درصد در پنج سال گذشته سهام خود را افزایش داده است.

ویرجین اقیانوس اطلس برای باربادوس از لندن هیترو بر می گردد

ویرجین اقیانوس اطلس برای باربادوس از لندن هیترو بر می گردد

از امروز ویرجین آتلانتیک تنها پرواز مستقیم را از لندن هیترو به باربادوس انجام داده است.سرویس جدید، دو بار در هفته، باعث می شود که کریسمس در کارائیب یک واقعیت برای مسافران بیشتری باشد.پرواز های جدید در سه شنبه ها و شنبه ها به عنوان بخشی از برنامه 2017 زمستانی با استفاده از ایرباس A330 انجام می شود. این سرویس جدید به این معنی است که ویرجین اقیانوس اطلس در حال حاضر تا 11 باربادوس پرواز در هر هفته از سه فرودگاه انگلیس (گاتویک، منچستر و هیترو) ارائه می دهد. هیترو باربادوس پنجمین سرویس جدید ویرجین آتلانتیک برای راه اندازی در سال 2017 خواهد بود - با پرواز به سیاتل، بوستون، نیویورک و سان فرانسیسکو به بهار 2017 آغاز خواهد شد.

کرواسی  هفتمین کشور، در 20 مکان جهانی گردشگری آینده

کرواسی هفتمین کشور، در 20 مکان جهانی گردشگری آینده

کرواسی رتبه هفتم را در رتبه بندی نخستین مکان های گردشگری جهانی با بهترین پتانسیل سرمایه گذاری قرار دارد.نخستین نسخه از مکان های گردشگری جهانی آینده 2017/2018 برای مجله fDi، بخش اطلاعاتی Financial Times، توسط تایلند برگزار شد و کرواسی در رتبه هفتم از 43 مقصد در سراسر جهان قرار گرفت.همچنین کرواسی یکی از سه کشوری بود که "جایزه انتخاب سردبیر" را برای کشورهایی که در زمینه سرمایه گذاری در پتانسیل گردشگری فعال هستند، دریافت کرده است. کرواسی همچنین جایزه ارتقاء محل اقامت را کسب کرده است. تایلند، که بخش گردشگری آن در 5 سال گذشته بیش از 200 درصد افزایش یافته است، رتبه اول را برای بهترین پتانسیل سرمایه گذاری در گردشگری به دست آورد و همینطور مالدیو دوم بود، در حالی که هنگ کنگ شماره 3 بود.

ماموریت زامبیا در ترکیه برای ترویج جاذبه های گردشگری کشور

ماموریت زامبیا در ترکیه برای ترویج جاذبه های گردشگری کشور

ماموریت زامبیا در ترکیه با انجمن گردشگری ترکیه (TURSAB) مشارکت کرده است تا نوار مشخصات زامبیا را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کند. بولیا نندو، مسئول امور زامبیا در ترکیه، گفت که این ماموریت رویدادهای ترویج گردشگری را در شهرهای اصلی استانبول، آنتالیا و ازمیر ترتیب داده است. آقای ناندو ،امیدوار است که از طریق این ابتکار، جاذبه های گردشگری بی نظیر زامبیا که شامل فدرال ویکتوریا، مراسم های حیات وحش و مراسم فرهنگی است، گردشگران بیشتری را از ترکیه جذب کند. وی اظهار داشت که ماموریت زامبیا در ترکیه مشتاق کمک به دستیابی به یک میلیون و یا بیشتر گردش گردشگران پیش بینی شده به زامبیا است که، او گفت که به توسعه اقتصادی و ایجاد شغل کمک خواهد کرد.

اولین پرواز مستقیم تهران - بروکسل آغاز شد

اولین پرواز مستقیم تهران - بروکسل آغاز شد

اولین مسیر تهران-بروکسل که توسط یک شرکت هواپیمایی ایران راه اندازی شد، در روز سه شنبه رسما آغاز شد. محمود شکرابی مدیر عامل شرکت هواپیمایی به نقل از ایسنا گفته است:این سرویس یک بار در هفته توسط قشم ایرارائه می شود، اما می تواند به سه بارگیری هفتگی در آینده افزایش یابد. هواپیمای ایرباس A319 برای پرواز استفاده می کند. شکرابی گفت که فرودگاه بروکسل یک مرکز حمل و نقل است که بروکسل را به عنوان آخرین مقصد ایده آل خارجی هواپیمایی تبدیل می کند.

تاثیر تورم گردشگر خورشیدی بیش از میلیون ها دلار بود

تاثیر تورم گردشگر خورشیدی بیش از میلیون ها دلار بود

طبق تحلیل انجام شده توسط اداره گردشگری دولتی در روز دوشنبه، تقریبا 192،000 نفر به وایومینگ سفر کرده اند تا کل خورشید گرفتگی تابستان گذشته را ببینند و باعث افزایش اقتصاد کشور به میزان 63.5 میلیون دلار شد.دایان شبر، مدیر اجرایی دفتر گردشگری وایومینگ، گفت: "این فوق العاده است زمانی که همه این پول را به اقتصاد منتقل می شود. 63.5 میلیون دلار که مردم در طی یک دوره پنج روزه در حین خورشید گرفتگی، هزینه سفر، اقامت، غذا و خرید را پرداخت کردند. از 261،100 مسافر، بیش از 75 درصد از خارج از ایالت بوده اند. حدود 29000 مسافر بین المللی بر روی وایومینگ فرود آمدند.این واقعه ستاره شناسان، رسانه ها و مردم را از سراسر جهان به وایومینگ جذب کرد.

بازگشت گردشگری روسیه و ارتقای روابط دو جانبه با مصر

بازگشت گردشگری روسیه و ارتقای روابط دو جانبه با مصر

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عبدالفتاح السیسی، همتای مصر خود، از یک کافه در روستای روث خورتور در سوچی، 12 اوت 2014، بازدید می کنند. در این گفتگو اقدامات مشترک برای بازگرداندن پروازهای مستقیم مسافری بین دو کشور، که از سال 2015 متوقف شده است، افزایش یافته است.با بازدید تاریخی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از مصر، بسیاری از فعالان در بخش گردشگری انتظار دارند که در کوتاه ترین مدت دستیابی به حمل و نقل هوایی روسیه و گردشگران به مصر محقق شود.بازگشت گردشگری روسیه یکی از اولویت های دستور کار در برابر پوتین است؛ زیرا این امر نشان دهنده یک تقویت قوی در همکاری های مصر و روسیه است. چندین کارشناس انتظار داشتند پروتکل گردشگری در سفر دوشنبه امضا شود.

تقویت مسیر سفر داخلی

تقویت مسیر سفر داخلی " طرح جدید گردشگری ملی"

استراتژی بخش گردشگری ملی به این نتیجه رسیده است که رشد اقتصادی تدریجی طی چند سال آینده و راند ضعیف می تواند به افزایش گردشگری داخلی کمک کند، زیرا مسافران به جای رفتن به خارج از کشور سفرهای محلی را انتخاب می کنند. استراتژی که در هفته گذشته توسط کابین تصویب شد، بر پایه استراتژی 10 ساله ای است که در سال 2010 تصویب شد. گردشگری داخلی به عنوان پایه ای برای رشد گردشگری پایدار محسوب می شود، اما طی چند سال گذشته کاهش جدی ثبت شده است. سفرهای گردشگری داخلی در سال 2015 در مقایسه با سال قبل، 12.5٪ کاهش یافته است و در سال 2016 0.7٪ بیشتر است.در حالی که استراتژی بخش گردشگری ملی در سال 2010 رشد سفرهای تعطیلات داخلی را از 4 میلیون در سال 2009 به 6 میلیون در سال 2015 پیش بینی کرده بود.