لندن لوتون به عنوان بدترین فرودگاه در انگلیس است

فرداد پرواز

05 شهریور 97


لندن لوتون دوباره بدترین فرودگاه در انگلیس را رتبه بندی کرده است، کدام کدام؟ بررسی فرودگاه سالانه نشان می دهد که مسافران تجربه ای بهتر از پرواز فرودگاه های کوچک دارند.خدمات "فاجعه آمیز"، صف های کنترل پاسپورت و امکانات ضعیف، فرودگاه لوتون را به عنوان بدترین فرودگاه در کالیفرنیا قرار می دهد؟ بررسی با نمره رضایت مشتری (35 درصد).این سومین سال متوالی است که لوتون پایین بررسی قرار گرفته است. این بررسی بر اساس 11،265 مسافر بازدید کننده از فرودگاه های انگلستان، با توجه به همه چیز از صف در قطره کیسه تا پاکیزگی توالت بود.صف های طولانی در امنیت فرودگاه در هنگام خروج و صف برای کنترل پاسپورت در بازگشت، به طور ویژه توسط مسافران در برخی از فرودگاه های بزرگ، به شدت مورد توجه بود.در پاسخ به نظرسنجی نیک بارتون، مدیر اجرایی فرودگاه لندن لندن، اشاره کرد که کدام؟ در فاصله سالهای 2017 تا مه 2018 تنها 521 مسافر از طریق فرودگاه پاسخ دادند که در مجموع 0.003 درصد از همه مسافران در آن دوره بود.

او گفت: "در طی این مدت ما یک دوره تغییر قابل توجهی داشته ایم، سرمایه گذاری 160 میلیون پوند بازسازی فرودگاه برای افزایش ظرفیت و تبدیل تجربه مسافر".

"در شش ماه اول سال 2018 تنها 1.2 میلیون مسافر به ردیابی خدمات مشتری ما پاسخ دادند، 70 درصد از آنها به ماگفته بودند که با تجربه خود راضی بودند."همانطور که ما در پایان بزرگترین تحول ما هستیم، افتخار می کنیم که اخیرا 30 فروشگاه و رستوران جدید را باز کرد. ما همچنین نزدیک به یک هزار صندلی جدید در سراسر ترمینال اضافه کرده ایم و اندازه منطقه جستجوی امنیتی ما دو برابر شده است.لندن استنست و منچستر T3 از جمله بزرگترین فرودگاههای انگلیس هستند، اما هر دو فقط یک ستاره برای طول صف در امنیت فرودگاه به دست آورده اند.آنها همچنین با توجه به نمره ناامید کننده مشتریان (44 درصد) در مجموع از نظر کلی پایین آمدن سطح مشترک را نشان دادند.یک مسافر از فرودگاه منچستر شکایت کرده است "برای تعدادی که سعی در رسیدگی دارد، بسیار کوچک است".با این حال، مکان در حال حاضر در حال گسترش گسترده است که ممکن است فشار را در میان مدت کاهش دهد.

به عنوان بهترین فرودگاه در انگلیس، برای دومین سال، فرودگاه دون کستر شفیلد با نمره قابل توجه مشتری (87 درصد) است.مسافران ستاره های کوتاه فرودگاه، امکانات و فرآیند بازپرداخت سریع مسافر را ستودند.با تمایل به گسترش، دون کستر شفیلد می تواند به زودی تبدیل به رفت و آمد به فرودگاه برای تعطیلات در شمال اگر می تواند استاندارد خود را حفظ کند.لندن Southend با رضایت مشتری دیگری مواجه است (84 درصد). صف های کارآمد فرودگاه از طریق رها کردن کیسه ها، کنترل امنیت و پاسپورت از مسافران بسیار ستایش می کنند.

Southend، با قطار مستقیم به خیابان لیورپول که کمتر از یک ساعت طول می کشد، بالاترین امتیاز فرودگاه منطقه لندن است و از رقبای قبلی Heathrow و Gatwick می گذرد. با وجود گسترش اخیر بیرمنگام و فهرست مسیرهای جدید، هنوز هم بهترین نمره کلی فرودگاههای بزرگ (61 درصد) از T2 منچستر (51 درصد) به عنوان بهترین فرودگاه دوم فرودگاه به دست آمد.با امتیاز مشتری 63 درصد، T5 تازه تری هیترو تا به حال حتی نمره بهتر از بیرمنگام بود.اما تجارب مسافر در بزرگترین فرودگاه انگلستان بسیار بستگی به ترمینال هایی که استفاده می کردند.

Heathrow T3 بدترین امتیاز، با امتیاز مشتری کلی 55 درصد بود.مسافران توسط صف های کنترل پاسپورت و یا محدوده محدودی از مغازه ها و رستوران ها تحت تاثیر قرار نمی گرفتند.روری بولند، کدام؟ سردبیر مسافر گفت: "مسافران می خواهند سفر خود را به راحتی آغاز کنند، اما صف های طولانی از طریق فرودگاه ها و کمبود امکانات می توانند ابر باران را بیش از هر زمان گریز بشکند."با گذراندن مسیرهای جدید همه زمان ها، مسافران انتخاب های بیشتری را در اختیار دارند نه تنها کسانی که با آنها پرواز می کنند بلکه از کجا پرواز می کنند."اگر شما می توانید یک فرودگاه کوچکتر را انتخاب کنید، Southend را بیش از لوتون، و دانکستر شفیلد یا لیورپول را انتخاب کنید به جای منچستر برای تعطیلات خود را برای شروع بهتر است."