فرداد پرواز

تور روسیه | سنت پترزبورگ + مسکو (نوروز 98)

Mahan Air
هتل
درجه هتل
خدمات
اتاق 2 تخته اتاق 1 تخته اتاق 3 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت موقعیت مکانی توضیحات
10050000 تومان 13000000 تومان 10050000 تومان 9090000 تومان 8090000 تومان سنت پترزبورگ + مسکو

STD Room

درجه هتل درجه هتل
خدمات

B.B

درجه هتل درجه هتل
خدمات

B.B

نرخ اتاق 2 تخته
10050000 تومان
نرخ اتاق 1 تخته
13000000 تومان
نرخ اتاق 3 تخته
10050000 تومان
کودک با تخت
9090000 تومان
کودک بدون تخت
8090000 تومان
توضیحات
STD Room
 • نام تور برنامه ریزی شده:تور روسیه | سنت پترزبورگ + مسکو (نوروز 98),
  مدت اقامت:4 شب سنت پترزبورگ + 3 شب مسکو,
  تاریخ اعتبار:15 فروردین ماه,
  خدمات:صبحانه,بیمه مسافرتی,ترانسفر فرودگاهی,راهنمای تور,اخذ ویزای توریستی,گشت شهری,
  محل اقامت:هتل,
  حمل و نقل:هواپیما,
  نوع پرواز:چارتر,
  کلاس پرواز:کلاس اقتصادی,
  نوع بلیط:بلیط رفت و برگشت,
  شروع قیمت ها از :100500000ریال,
  کشور مقصد:روسیه,
  شهر مقصد:سنت پترزبورگ,مسکو,
  خط هوایی:Mahan Air,
  برنامه سفر
  به شهر سنت پترزبورگ خوش آمدید :
  روز اول : صبح به فرودگاه بین المللی شهر مسکو میرسیم .

  ملاقات با راهنمای گروه فرداد پرواز در فرودگاه جهت انتقال به شهر سنت پترزبورگ با پرواز آماده میشیم . بعداز رسیدن به شهر سنت پترزبورگ به سمت هتل جهت اقامت حرکت میکنیم .

  در ادامه روز در اختیار خودتون هستید .

  روز دوم : بعداز میل کردن صبحانه به همراه نماینده گروه فرداد پرواز تور گشت و گذار در شهر سنت پترزبورگ شروع میشود (در طی این تور مهمترین و جالب ترین مناظر شهر را میبینم : چشم انداز نوسکی، کلیسای سنت ایزاک، میدان دكبریستوف و بنای تاریخی پیتر بزرگ، کلیسای اسمولینی، جزیره جزیره ویلیفوسی، كاانن کلیسای جامع، آئورورا و جاذبه های دیگر) و در آخر به هتل برمیگیردیم .

  روز سوم : بعداز صرف صبحانه به همراه نماینده گروه فرداد پرواز گشت و گذار در هرمیتاژ شروع میشود : یکی از بزرگترین موزه های جهان را می بینیم که پنج ساختمان باشکوه واقع در نزدیکی نوا را در مرکز سنت پترزبورگ قرار می دهد. بیش از 240 سال، هرمیتاژ یکی از بزرگترین مجموعه هایی را جمع آوری کرده است که حدود سه میلیون آثار هنری و آثار تاریخی فرهنگ جهانی، از عصر قدیم تا قرن ما. گنجینه های جمع آوری شده در اینجا با کار بسیاری از ده ها کشور و مردم شرق و غرب آشنا می شویم.

  بازدید از یک فروشگاه هدیه (برای خرید سوغات های ملی از روسیه) و در آخر به هتل برمیگردیم و شب را در هتل سپری می کنیم .

  روز چهارم : برنامه این روز بعداز صبحانه در هتل و دیدار با راهنمای گروه فرداد پرواز به پیترهف با بازدید از کاخ بزرگ و پارک شروع میشود . ( از یکی از جاه طلبی ترین مجتمع های کاخ و پارک بازدید خواهیم کرد. به پارک میرویم ، پارک برای چشمه های آن و ساختمان های سلطنتی قابل توجه ، طراحی شده و تا حدی توسط پیتر بزرگ اجرا شده است. ساختمان اصلی قصر پیترهف و گروه پارک، ساخته شده به سبک "پیتر باروک". برای شب به هتل برمیگردیم .

  روز پنجم : صبحانه را در هتل میل میکنید و بعد ازدیدار با راهنمای فرداد پرواز در هتل به فرودگاه جهت خروج از شهر سنت پترزبورگ و ورود به شهر مسکو میرویم . بعداز رسیدن به شهر مسکو به هتل منتقل میشیم و ادامه روز وقت آزاد در اختیار خودتان هستید .,

  به شهر مسکو خوش آمدید :
  روز ششم : صبحانه در هتل و با هماهنگی نماینده گروه فرداد پرواز تور شهر مسکو شروع میشود (در طول تور، برای بازدید از : پارک پیروزی، میدان سه ایستگاه، آسمانخراشهای استالین، دانشگاه دولتی مسکو، وزارت امور خارجه، میدان لویانکا، کرملین از هر طرف، میدان بولوتانای، کلیسای نجات دهنده مسیحی، اسپارو هیلز، موفیلم، پیروزیآرک، مرکز کسب و کار شهر مسکو "، خیابان کووتوزوف، ساختمان دولت روسیه در مسکو، خیابان تروسکیایا و بنای یادبود بنیانگذار مسکو - یوری Dolgoruky، میدان مانژانایا، تئاتر بلشویی) میرویم . در آخر بعداز گشت به هتل برمیگردیم .

  روز هفتم : بعد از خوردن صبحانه در هتل تور پیاده روی میدان سرخ و باغ الکساندر میرویم . (بازدید از میدان سرخ - میدان پیروزی، میدان انقلاب، در الکساندر باغ، آتش سوزی و آرامگاه سرباز نامعلوم با تغییر سرپرستی، شهرهای قهرمانان و شهرها شکوه نظامی، کلیسای رومانوف، بنای یادبود پدرسالار گرموژن، بنای تاریخی الکساندر 1، بنای یادبود مارشال پیروزی - GK ژوکو، میدان مانژانا و رودخانه نگلینکو، موزه تاریخی و دروازه قیام، کلیسای جامع GUM و کاازن، کلیسای جامع سنت باسیل و تبار Vasilyevsky) داریم .

  به کرملین مسکو. "قلمرو کرملین" (برج ایوان بزرگ، تزار بل، تزار کانن، کاخ بزرگ کرملین، میدان کلیسای جامع، کلیسای اسقف، کلیسای Archangel، کلیسای رسالت، کاخ پدرسالار) میرویم .

  انتقال به هتل از طریق مترو و گشت و گذار در زیبا ترین مترو جهان آخرین گشت شهری این روز خواهد بود و برای شب به هتل برمیگردیم .

  روز هشتم : . صبحانه را در هتل میخوریم و به همراه راهنمای گروه فرداد پرواز به فرودگاه مسکو برای بازگشت به ایران حرکت میکنیم .,

 • خدمات سفر روسیه را بدانید:
  پرواز رفت و برگشت با هواپبمایی ماهان، اخذ ویزا، اقامت در هتل به همراه صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، لیدر، بیمه مسافرتی ، گشت شهری
  مدارک اخذ ویزا را برای سفر به روسیه آماده کنید:
  1- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار. 2- دو قطعه عکس رنگی جدید 4×3 رنگی زمینه سفید و تمام رخ بدون چرخش سر و شانه (عکسها نباید اسکن، قیچی شده و فتوشاپ باشد). 3- تکمیل فرم مشخصات فردی فرداد پرواز.
  استاپ:
  1- نرخ کودک زیر دو سال 1,690,000 تومان می باشد.
  2- پرداخت 60% کل مبلغ هنگام رزرو تور الزامیست.
  3- پرواز چارتر و هتل گارانتی بوده و غیرقابل استرداد و کنسلی و تغییرتاریخ میباشد.
  4- مسئولیت کنترل پاسپورت از بابت ممنوعیت خروج مسافر و تاریخ اعتبار آن بعهده آژانس همکار میباشد و آژانس فرداد پرواز مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.
  ٥- پرداخت وروديه هاي مربوط به گشت ها برعهده مسافر مي باشد .