فعالیت ها و تفریحات جذاب گردشگران در مسکو

فعالیت ها و تفریحات جذاب گردشگران در مسکو

اسکیت بازی در پارک تفریحی و سرگرمی کاسمیک(Cosmik) در مرکز خرید اوروپیسکی (Evropeisky) مراکز سرگرمی

بازی اسکیت یکی از تفریحات مرسوم در روسیه به شمار می رود و بدلیل شرایط آب و هوایی روسیه اسکیت و بویژه اسکیت روی یخ یکی ازورزش ها و سرگرمی های این کشور محسوب می شود.

2safar

. از این رو امکانات و شرایط لازم برای انجام این ورزش به سادگی در دسترس است و گردشگران نیز برای تجربه این سرگرمی و گذراندن اوقات خوش می توانند به مراکز اسکیت بازی رفته و تجربه جدیدی را داشته باشند.

2safar

یکی از این مراکز در مرکز خرید اوروپیسکی است که یکی از مراکز خرید بزرگ و زیبای شهر مسکو است. در این مرکز خرید بزرگ محل اسکیت بازی کوچک و بسیار زیبا وجود دارد، که دکوراسیون آن را مانند جنگلی مسحور کننده ساخته اند . لوازم اسکیت و پد مورد نظر شما نیز در این مرکزدر دسترس شما قرار خواهد اشت. آدرس این مرکز خرید هم در پولوشچاد کیوفسکوگو وکوزا، 2 و در خیابان کیوفسکوگو قرار دارد. آدرس اینترنی آن هم http://www.cosmik.ru/cosmik-evropeyskiy/#arazvl_421 می باشد.

استخر شنا در مجتمع اسب سواری بیتسا

2safar

از دیگر فعالیت های مورد علاقه گردشگران تفریحات آبی است که در مجموعه ی اسب سواری بیتساف استخر شنای مجهز و مقرون به صرفه ای وجود دارد. این استخر که دارای 4 خط با طول 25 متر می باشد مکان بسیار مناسبی برای شنا محسوب می شود. علاوه بر این استخر ، سونا و جکوزی نیز در اختیار گردشگران قرار خواهد داشت.

2safar

از سوی دیگر این مجموعه پایین ترین قیمت در مسکو را داراست و کودکان همراه نیز در این مجموعه مورد آموزش قرار می گیرند. این استخر به لحاظ بهداشتی و تمیزی آب نیز از کیفیت خوبی برخوردار است و آب استخر با کلر و UV مورد نگهداری و نظافت قرار می گیرد. برای رفتن به این مجموعه شما باید به پروسپکت بالاکلوفسکی و خیابان چرتانوسکایا بروید همچنین آدرس اینترنی این مجموعه هم http://www.kskbitsa.ru/sport-health/pool/ می باشد.

پارک ترامپولین نِبو (Nebo)

2safar

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و با نشاط مسکو، پارک ترامپولین نبو است، که رده های مختلف سنی را هم در بر می گیرد. ترامپولین به عنوان یکی از زیر مجموعه های رشته ورزشی ژیمناستیک هیجان و لذت بسیاری دارد، از این رو یکی از سرگرمی ها و تفریحات محبوب برای گردشگران به ویژه جوان به شمار می رود. در این پارک چندین طبقه و سالن برای جهش ها و پرش های مختلف ترامپولین وجود دارد، که همراه با آن موسیقی هم پخش می شود، این پارک دارای امکانات بهداشتی و دوش ها و قفسه های تعویض لباس برای قبل و بعد از تمرین می باشد.

2safar

در حین انجام ترامپولین شما باید از جوراب های مخصوصی استفاده کنید که در خود مجموعه در اختیار گردشگران قرار می دهند. کودکان زیر 3 سال هم باید زیر نظر والدین خود از امکانات کودکان استفاده کنند، همچنین در این پارک امکان رزرو و استفاده از مربی برای آموزش ترامپولین و حرکات جدید این ورزش و تفریح وجود دارد. این پارک در پروسپکت لینین گرادسکی، 80/11 و خیابان سوکول قرار دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پارک به سایت http://nebojump.ru/ مراجعه کنید.

باشگاه ورزشی و صخره نوردی در مرکز خرید اکستریم مسکو

2safar

مسکو یکی از میزبانان مهم جام جهانی 2018 روسیه است و گردشگران خارجی علاوه بر جذابیت های جام جهانی، می توانند در این شهر از مکان ها و فعالیت های مختلفی لذت ببرند، یکی از مراکز جذاب برای گردشگران باشگاه صخره نوردی در مرکز خرید اکستریم مسکو است.

2safar

این باشگاه با برخورداری از امکانات بسیار مناسب امکان صخره نوردی در دیواره ای به ارتفاع 15 متر را در یک فضای سربسته مهیا می کند. اگر شما از مهارت چندانی در این رشته برخوردار نیستید، باز هم در بولدرینگ یا صخره نوردی این امکان برای شما وجود دارد که تجربه ی جدیدی را کسب کنید. اولیتسا اسمولنایا شماره 63 B در خیابان رچنوی وکزال آدرس این مراکز ورزشی و تفریحی است، همچنین می توانید از از طریق سایت این باشگاه(http://extreme-shop.ru/page_skalodrom.htm ) هم اطلاعات بیشتری رابدست آورید.

مرکز تناسب اندام در هتل کاسموس

2safar

از دیگر مراکز ورزشی تفریحی شهر مسکو و فعالیت هایی که دسترسی آن برای گردشگران به سادگی امکان بپذیر خواهد بود، مرکز تناسب اندام در هتل کاسموس است. این مرکز با برخوردی از استخر شنا به مساحت 240 مترمربع در اختیار گردشگران داخلی و خارجی مسکو قرار دارد، حتی اگر در این هتل هم اقامت نداشته باشید، می توانید از امکانات این مجموعه استفاده کنید.

2safar

در کنار استخر هتل کاسموس، دیگر فعالیت های ورزشی چون ایروبیک، بدنسازی و امکاناتی چون سونا، حمام و جکوزی نیز در اختیار میهمانان و گردشگران قرار می گیرد. هتل کاسموس در منطقه ی پروسپکت میرا و خیابان V.D.N.Ha قرار دارد و می توانید به سایت http://www.hotelcosmos.ru/eng/leasure/fitnes/ مراجعه کنید و اطلاعات دقیق تری را کسب کنید.

مرکز آموزش اکروباتیک و ترامبولین

2safar

روسیه به عنوان یکی از کشور های مهم در رشته های ورزشی ژیمناستیک و رشته های اکروباتیک، در مراکز دولتی و حتی خصوصی اش از امکانات و تجهیزات حرفه ای و پیشرفته ایی برخوردار است. از این رو، در روسیه به این رشته های ورزشی با نگاهی تفریحی نیز توجه می شود و مراکز مختلف تفریحی از چنین امکاناتی برخوردار هستند و در مرکز آموزش اکروباتیک و ترامبولین امکانات و تجهیزات بسیار حرفه ای در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

2safar

سه ترامبولین با تجهیزات ایمنی و تور های محافظ در اطراف آن در اختیار افرادی با مهارت های بالاتر قرار می گیرد، چهار ترامبولین کوچکتر (مانند استخر های ابر و دیگر استخر های آماتوری ) هم در قسمت دیگر این مجموعه قرار دارد. البته باید به این نکته توجه داشت که در این گرفتن و داشتن یک مربی یکی از الزامات آن به شمار می رود. سایت ( http://acrotrampoline.ucoz.ru ) برای ارائه اطلاعات بیشتر نیز در اختیار شما قرار دارد.

دیواره ی صخره نوردی سوکولینیایا گورا

2safar

دیواره ی صخره نوردی سوکولینیایا گورا در پارک سوکولنیکی یکی از جاذبه های گردشگری مسکو است و امکانات صخره نوردی و و بولدرینگ در فضای باز پارک قرار گرفته اند و تحت نظارت فدراسیون کوهنوردی روسیه نیز قرار دارد. ارتفاع این دیواره 15 متر است که به دلیل شرایط آب و هوایی و ریزش برف در مسکو این دیواره تنها در فصل های گرم سال باز بوده و امکان استفاده از آن وجود دارد.