درباره فرودگاه سبیها

فرداد پرواز

درباره فرودگاه سبیها گوگچن

یکی دیگر از فرودگاهای بزرگ و مدرن شهر استانبول فرودگاه سبیها گوگچن sabihagokcenمی باشد . فرودگاه سبیها گوگچن در فاصله 01:30 دقیقه از مرکز تکسیم می باشد در حال حاضر 2 پرواز از ایران به این فرودگاه پرواز می کنند . هواپیمایی پگاسوس که در حقیقت فرودگاه اختصاصی هواپیمایی پگاسوس ایرلاین می باشد و هواپیمایی ترکیش که به تازگی پروازهای خود را ازاین فرودگاه اغاز نموده است.

از خصوصیات این فرودگاه مدرن می توان به معماری مدرن فرودگاه سبیها گوگچن اشاره کرد که در عین لوکس بودن راحتی بسیار زیادی را جهت مسافرینی که قصد ادامه مسیر به شهرهای داخلی ترکیه و یا اروپا دارند بوجود آورده است . نزدیکی دربهای خطوط داخلی و خارجی این امکان را به مسافر می دهد که بعد از پیاده شدن از پرواز تهران .استانبول با سرعت بسیار بالا کارت پرواز مسیر بعدی خود را دریافت و بعد از گذشتن از کانتر کنترل پاسپورت با گذر از یک درب وارد قسمت ترانزیت پرواز خود شود .

فرودگاه سبیها گوگچن دارای ترانسفر از مناطق کادیکوی و میدان تکسیم می باشند که مسافرین می توانند هر نیم ساعت از ساعت 03:00 بامداد تا 01:00 با پرداخت 14 لیر از میدان تکسیم و 9 لیر کادیکوی از خدمات این اتوبوسها استفاده نمایند.

فرودگاه سبیها گوگچن دارای رستورانها متعدد . کافه . داروخانه و فری شاپ مدرن و مجهز می باشد .


فرودگاه سبیها گوگچن دارای رستورانها متعدد . کافه . دارخانه و فری شاپ مدرن و مجهز می باشد .