عروسی در سفر

عروسی در سفر

اگر رؤیای ازدواج در سرزمینی دیگر را در سر می پرورانید و می خواهید با نامزدتان عازم یک کشور خارجی شده و آن جا ازدواج خود را برگزار کنید، بهتر است با محل های مختلف عروسی در سرتاسر دنیا آشنا شوید. در این مقاله 2Safarهم مکان هایی ارزان و مناسب را به شما معرفی می کند و هم مجلل و گران قیمت. انتخاب با شماست! در این مکان ها، چه ارزان و چه گران قیمت، اشخاص مشهوری ازدواج کرده اند و زوج های خوشبخت فراوانی بهترین خاطره ی زندگی خود را رقم زده اند.

شاید شگفت زده شوید از اینکه بدانید قیمت ازدواج در نقاطی از کره ی زمینبسیار اندک است. در بعضی مکان ها ماشین خودپرداز ازدواج وجود دارد که درست مثل هر خودپرداز دیگری پول پرداخت کرده و دو حلقه ی پلاستیکی و یک رسید ازدواج تحویل می گیرید! هر چند ممکن است چنین دستگاهی مورد علاقه ی همه نباشد اما ازدواج آسان و ارزان در سفر وسوسه انگیز است! با 2Safar همراه شوید.

1. کلبه ی سفید کوچک، لاس وگاس

می دانیم سفر به لاس وگاس ارزان نیست اما در این شهر هر کاری ممکن است. می توانید سری به کلبه ی سفید کوچک بزنید و ازدواج کنید! برای اینکه احساس بهتری داشته باشید کافی است به یاد بیاورید اشخاص معروفی مثل بریتنی اسپیرز و دمی مور نیز در این مکان ازدواج کرده اند. هزینه ی ازدواج در کلبه ی سفید 129 دلار است و شامل یک مراسم رسمی، عکس، دی وی دی و مهم تر از همه اجاره ی یک موتور سیکلت برای رفتن به محل عقد می باشد!

2safar

2. سالن شهرداری نیویورک

شاید این مکان را از سریال عشق ورزی و شهر بشناسید جایی که کری و آقای بیگ مراسم ازدواج خود را برگزار کردند. برگزاری مراسم ازدواج در سالن شهرداری از 25 دلار به بالا است. لازم نیست از قبل این مکان را رزرو کرده یا قرار بگذارید. تنها کاری که انجام می دهید خرید مجوز ازدواج حداقل بیست و چهار ساعت قبل از مراسم و همچنین خرید حلقه است.

2safar

3. کلیسای وست مینیستر

ازدواج در وست مینیستر اگرچه مخصوص خاندان سلطنتی می باشد اما شما هم می توانید یک مراسم افسانه ای در این مکان افسانه ای داشته باشید. کافی است به دفتر ثبت نام این مکان در ماریلبون مراجعه کرده و هزینه های مربوطه را پرداخت کنید. این هزینه ها از 115 دلار آغار می شود.

2safar

4. گورینگ، لندن

شاید علاقه مند باشید در مکانی ازدواج کنید که پرنس ویلیام و عروس زیبایش کیت مراسم خود را برگزار کردند. این هتل خانوادگی بسیار لوکس است و شام خیلی خوشمزه ای برای تعداد مهمان 250 نفر به بالا سرو می کند.

2safar

5. هتل چهار فصل، نیویورک

این هتل معروف جایی است که مرلین مونروو هنری کیسینجر عروسی خود را در آن برگزار کردند. البته از آن زمان تا به حال بازسازی شده و ظاهری حتی مجلل تر از گذشته دارد. حدود 190 مهمان می توانند در سوییت های رؤیایی هتل اقامت کنند. برگزاری مراسم با 100 مهمان در این هتل بیش از 23 هزار دلار هزینه دارد.

2safar